Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 53 komentarze

Moje komentarze

 • @
  Mimo Twojego żalu do mnie za krytykę poprzedniego wpisu tu bezsprzecznie należy Ci się 5*. Bo to jest jak sam piszesz proste ( bo jest), zrobione z gustem i na dodatek może wypalić a nawet jeśli nie to niczym nie ryzykujesz. Mam nadzieję że uda Ci się stronę rozkręcić a jeśli będziesz miał coś ciekawego to z przyjemnością kupię.
  Mamy przechlapane
 • @Repsol 23:47:13
  Witaj :))
  Sorry ja to piszę tylko dla jaja
 • @Torin 22:13:06
  Trafne uwagi!! Ale chyba na dziś mam dość tematu.
  Sorry ja to piszę tylko dla jaja
 • @Oświat 22:07:06
  Przestaniesz ty się wreszcie licytować? Muszę ci coś dosadnie napisać? Wychodzisz z jakimiś kosmicznymi projektami i wszyscy mają ci wierzyć na słowo że to ma sens? To ty pokaż swoje ociągnięciami skoro artykuł z twoimi "propozycjami" dalej wisi na jedynce. Ja nic nie muszę udowadniać szczególnie że osoby które potrafią z uwagą czytać znają moje strony. Ci którzy byli w administracji NEONU za moich czasów mogą potwierdzić że zajmowałem się stroną techniczną. Np. może to zrobić właściciel. Zapytaj się go. Koniec tej dyskusji.
  Sorry ja to piszę tylko dla jaja
 • @Torin 20:10:48
  Jesteś strasznie dosłowny. Temat robienia z NEONU OLX zgasiłem szybko bo to moja bajka - informatyka. Jeśli chodzi o robienie filmów to tylko pasja więc nie będę przedstawiał siebie jako znawcę. Częściowo masz rację. Jak ktoś ma coś do powiedzenia / pokazania to nie jest mu potrzebny drogi sprzęt. No ale jest małe ale bo jeśli twierdzisz że zrobisz to samo sprzętem za 500 zł i profesjonalną lub półprofesjonalną kamerą to się z Tobą nie zgodzę. Weź dla przykładu mikrofon zewnętrzny. Bardzo praktyczna rzecz. Znajdź proszę kamerę z wyjściem na taki mikrofon za 500 zł. Możesz oczywiście użyć innego rejestratora dźwięku ale wtedy dochodzą Ci koszty zgrywania materiału. Po paru filmach koszty okazują się być takie same. Ale tu nie o to chodziło. Denerwują mnie ludzie którzy mają małą wiedzę w danym temacie i na dodatek wypuszczają innych na głęboką wodę. Tylko tyle i aż tyle.
  Sorry ja to piszę tylko dla jaja
 • @Torin 19:25:09
  Zgoda ...choć większą ochotę miałbym na ser lub mleko :) ......tym razem ten przytyk o komunizmie odpuszczę. Jak widzę nie znasz klimatów w mieście stołecznym. Ci którzy sprzedawali kolumnę i most komunistami nie byli. Ten który podobno sprzedał kolumnę dwa razy zginął w Powstaniu na Woli.
  Zarobić z Neonem24 spore pieniążki.
 • @Oświat 18:38:06
  Proszę nie rozśmieszaj mnie. I tak na kasę nie będę się publicznie licytował :D
  Zarobić z Neonem24 spore pieniążki.
 • @Oświat 18:32:11
  Jesteś zaiste kapitalny. Rano ekspert od komputerów, później filmowiec całą gębą, następnie antykwariusz a teraz na dodatek ogrodnik. Zamiast tak cedzić to może napisz że jesteś ekspertem od wszystkiego i na wszystkim robisz świetny biznes ( i dlatego zamiast zarabiać kasę piszesz bajki dla naiwnych na NEONIE)
  Sorry ja to piszę tylko dla jaja
 • @zadziwiony 18:10:39
  Wypluj te słowa!!
  Sorry ja to piszę tylko dla jaja
 • @Oświat 17:44:39
  A tak swoją drogą to kiepsko coś Ci idzie. Rano otwierałeś konkurencje dla OLX i Allegro no i sprzedawałaś własne filmy TVN a po kilkunastu godzinach makulaturę człowiekowi chcesz opylić ....To jak to jest z tymi biznesami?
  Zarobić z Neonem24 spore pieniążki.
 • @Torin 17:23:01
  Torin ja Ci sprzedam Kolumnę Zygmunta za 50 dych. Pewnie jest Ci tak samo potrzebna jak ta książka. Jak ten zabytek Ci się będzie podobał to dodam Most Poniatowskiego za 2 dychy. Tym sposobem będziesz tytularnym właścicielem 2 zabytków i nie będzie Ci makulatura zalegała w domu !!!!
  :D
  Zarobić z Neonem24 spore pieniążki.
 • @Oświat 16:54:04
  To jak zarobisz swoją kamerą za 1.5 tys pierwsze 10 tys to napisz. Wyślę ci koniak :D . Najlepiej sprzedaj filmiki w sklepie na Wordpress. Będziesz miał podwójny zarobek.
  ps. Bardzo się cieszę że pan Andrzej z Warszawy ma kamerę :D
  Zarobić z Neonem24 spore pieniążki.
 • @
  5
  Co dalej z Neon24.pl?
 • Żeby się nie powtarzać
  https://neon-duch.neon24.pl/post/149677,sorry-ja-to-pisze-tylko-dla-jaja
  Zarobić z Neonem24 spore pieniążki.
 • @Mariusz G. 21:40:44
  Zobaczymy :)
  @
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:24:49
  Krzysiu była mowa o odchwaszczaniu działki!! Na obóz koncentracyjny połączony z ośrodkiem resocjalizacji się nie pisałem :D
  @
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:51:51
  Chcesz się pozbyć działki + piwniczki z alkoholem ....nie ma sprawy. Ja mogę wyrwać Ci wszystko co zielone bo na chwastach się nie znam - pójdę po całości :D. Informatykiem jestem a rolnikiem nie jestem ale mam dobre chęci - podaj adres.
  @
 • @Mariusz G. 14:54:28
  Ja się nie lenię. Zapewniam Cię o tym. Nie będę niczego tworzył bo to co chciałem już mam. Jeśli moi znajomi sugerują że mogę w czymś pomóc to z przyjemnością to zrobię ale JA NOWEGO PORTALU NIE BĘDĘ ZAKŁADAŁ!!! Jak tak fajnie sobie piszemy to zdradzę Ci jedną tajemnicę. Jestem źle nastawiony do wszystkich partii politycznych i różnych szemranych organizacji i fundacji. Ponieważ moim zdaniem to wszystko jest kontynuacją rozbicia komunistycznego w 1953 roku to naturalną konsekwencją był przełom lat 88/89.
  No więc jak widzisz reprezentuje dość oryginalne poglądy więc raczej zwolenników nie znajdę :D
  @
 • @Mariusz G. 11:20:51
  Sorrki ale ja w swoim wpisie przeciw nikomu nie protestowałem. Nikogo nie obsmarowałem. Przyznam Ci się do czegoś. Jestem leniem i nie chciało mi się pisać priv do wszystkich których znam. Stąd to wrażenie dziecinnego protestu. A na koniec. Pan Opara nikogo nie uzależnił. Parol prowadzi portal, Korczarowski dobrą TV a ja jedno i drugie. Jedynym wiernym pomocnikiem p. Ryszarda był Jarek ale on był b. długo zakochany w NEonie.
  @
 • @Janusz Kamiński 11:13:53
  Owszem. Nie znamy się. Gdybyś mnie znał to wiedziałbyś że ja nie jestem zakulisowym manipulantem. Nie mówię co mają robić i jakie mają podejmować decyzje. Ponieważ te osoby lubię więc jeśli podejmą jakieś decyzje to staram się je w jakiejś mierze wspierać. Z góry też Cię przepraszam ale ja nie wiem jakie personalne układy panują na portalu więc wolę się na ten temat nie wypowiadać. Proszę potraktuj to jako normalną pomoc znajomym. Dzięki temu będą mogli ruszyć nowy portal już jutro. Co im z tego wyjdzie ...cóż tego nie wiem
  @

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031