Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
3 posty 30 komentarzy

neon duch

Marx 8888 - Były ex-admin

Moje komentarze

 • @AgnieszkaS 17:33:12
  Owszem i od tego czasu byłem tu może 5 razy. Ze stałego bywalca stałem się rzadkim gościem.
  Ja portalowy przygłup
 • @trybeus 21:42:42
  Dzięki Trybie :D ...zawsze lubiłem górali :))
  Mała dygresja nt. marszu "wolności"
 • @Husky 13:21:19
  Nie jestem "wujkiem dobra rada" ale proponuję żebyś się zdecydował. Napisałeś że odchodzisz bo ..... rozumiem. No ale wychodzi na to że utrzymujesz aktywność na stałym poziomie.
  Zdecyduj się. Powiem Ci szczerze że takie bujanie się źle wpływa na Twój wizerunek. Albo jedno albo drugie. Nawet w internecie słowa są zapamiętywane. Można odejść i wpadać czasami z gościnnymi występami. To jest ok ale takie straszenie a później wycofywanie się rakiem ..... jest słabe.
  Co do innych tematów. Cóż jak każdy miałeś swoje wzloty ale też upadki - nie mnie je oceniać. Jesteś konsekwentny w prezentowaniu jednej linij politycznej a że nie jest ona tu zbyt popularna więc i wrogów zdobyłeś wielu. Jeśli rzeczywiście walczysz o swoje ideały jak sugerujesz to nie powinno Cię to dziwić.
  To że są też tacy którzy zamiast podjąć z Tobą dyskurs polityczny atakują Cię ad personam to świadczy o tych ludziach i polemika na ten temat nie ma najmniejszego sensu.
  Ja na Twoim miejscu posłuchałbym Astry bo ona jako jedna z niewielu potrafi prosto z mostu i obiektywnie powiedzieć co myśli.
  M
  Ja portalowy przygłup
 • @
  I tak długo wytrzymałeś. Nie chcę tu pisać o poglądach bo nie o to chodzi. Pamiętam jak na początku wbito Cię do pewnej kategorii. Zasłużenie czy nie tego nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem.
  Od tej pory wszystko co napisałeś było krytykowane. Bez różnicy co napisałeś to już za sam nick dostawałeś młóckę. Nie jest to specjalnie sprawiedliwe ale co na to poradzisz??
  Inna sprawa to kultura osobista części komentatorów. Jeśli ktoś tak zwraca się do ludzi w domu lub w pracy to czemu na internecie miałby zachowywać się inaczej? Inna sprawa że jest też część która w życiu prywatnym ustępuje z drogi nawet myszy - dla takich internet jest szansą odbicia się od dołka.
  Masz dość? Popieram - sam to zrobiłem jakiś czas temu i jakoś nie popadłem w depresję i nie wyję ze smutku przed telewizorem.
  Jeśli zaś chodzi o sprawy praktyczne - cóż ...masz coś ciekawego to znasz mój adres. Zasięg NEON-u nie jest taki trudny do osiągnięcia.
  Pozdrawiam
  Ja portalowy przygłup
 • @Lotna 01:05:49
  Postaram się choć jako prosty człowiek nie mam zbyt często weny twórczej
  :)
  Mała dygresja nt. marszu "wolności"
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:11:48
  Bardzo dobra inicjatywa! Jako alternatywę przedstawiłbym marsz szlakiem wszystkich muzeów żydowskich planowanych przez ministra Glińskiego.
  Mała dygresja nt. marszu "wolności"
 • @Husky 15:16:37
  E tam ... ja znam tu też trochę ludzi którzy mnie też nie znoszą :D
  Mała dygresja nt. marszu "wolności"
 • @
  Masz 100% racji ale ja bym sięgnął jeszcze dalej. Podatki są i prawdopodobnie będą jeszcze wyższe bo w Magdalence i przy okrągłym stoliku zbudowano sprytny ale bardzo złodziejski system i to za porozumieniem wszystkich stron. System ten został zagwarantowany przez konstytucję która weszła w życie 17 października 1997. Polega to na tym że nasze podatki idą głównie na utrzymanie masy biurokratów i ich stanowisk pracy. Ci sami biurokraci produkują masę przepisów, opłat i regulacji by uzasadnić sens swojego istnienia. Z drugiej zaś strony masa ludzi przyklejonych do stołków i nie robiących nic produktywnego stanowi dla każdej partii która znajduje się przy władzy tzw. żelazny elektorat ponieważ zdają sobie sprawę że w wypadku zmiany zostaną oderwani brutalnie od koryta. System ten działa od szeregowego urzędnika w gminie po prezydenta. Dlatego każda partia która idzie po władzę niesie sztandar taniego państwa by następnie zatrudnić kolejnych darmozjadów za których Ty, ja i cała reszta sowicie zapłaci.
  Dlatego będą wymyślali kolejne podatki i uszczelniali kolejne bo to jest błędne koło z którego normalny człowiek wypada tylko w wypadku zgonu.
  Pozdrawiam
  M
  Wystarczy nie kraść, czyli żydowski fiskalizm...
 • @lorenco 01:38:10
  Racja - Na Oleksego tak cisnęli że wyrywał się do Białej Podlaskiej żeby złapać trochę oddechu. Towarzysze mu przydzielili cienia a Cimoszewicze szukali haków.
  Czy można tu coś napisać?
 • @Rzeczpospolita 00:11:56
  EOT ...z wyznawcami Stalina nie mam zwyczaju korespondować i proszę to przekazać temu drugiemu też.
  Czy można tu coś napisać?
 • @Husky 00:14:34
  On nic nie odgrywa. Razem z tym drugim mają błaznowanie w naturze.
  Czy można tu coś napisać?
 • @Lotna 19:40:56
  Witaj :) ...Nim się nie przejmuje. Gorsze jest to że to pokazuje ogłupienie jakie zapanowało w zakonie PC. Jeszcze na dodatek muszę tu polemizować z kretynami którzy zrozumieli tyle że jestem/byłem pisowcem. Smutne.
  Czy można tu coś napisać?
 • @Playset 19:18:20
  Bardzo dziękuje :)
  Czy można tu coś napisać?
 • @Rzeczpospolita 17:59:43
  Gdy żyjesz w totalnym bałaganie człowieku zacny wtedy ciszysz się tym że choć jeden pokój w tym olbrzymim bałaganie został posprzątany bo to i tak znaczny progres. No właśnie tu dochodzimy do różnicy między Tobą i mną. Ja się cieszę gdy następcy są lepsi choć trochę od poprzedników choć wcale mnie to nie zadowala - wręcz przeciwnie wzmaga to mój apetyt na dalsze zmiany. Ty zacny adwersarzu nigdy nie jesteś z niczego zadowolony ponieważ jak każdy Sarcogyps żyjesz z konfliktów i bałaganu. To jest Twoje naturalne środowisko przysparzające Ci wyznawców.
  Czy można tu coś napisać?
 • Pisanie do googli zawsze mnie cieszy choć nir wirze że odpiszą.
  Wiadomo że to Mosad i chińskie służby, Ale tak na poważnie. Co powoduje że boot takiej firmy jak googl lub bing wpadnie tutaj.? OK może 5o jest usadawiana ale reszta ro albedometry. Alkometry którymi każdy by chciał poznać, Niestety są tylko male oczywiste przecieki. Zit trafił w słowa kluczowe. Obecnie słowa kluczowe są zastąpione wyrażeniem kluczowym któte musu znajdować w określonych częściach artykułu. Dużą rolę podpisue się dla akapitów, ozdobników roli obrazków.
  Pozdrawiam M
  Google analitics: Kto spowalnia otwieranie stron na NEonie?
 • No....
  Widzę że bawisz się be zemnie - ładnie to tak? Ale tak na poważnie. Jarku czy publikujesz jeszcze gdzieś? Tekst dobry ale z wiadomych powodów z linkowaniem go mam kłopoty.
  Pozdrowionka z W-wa
  M
  Izrael chce ustawić Europę do pionu
 • :)
  Miło znowu przeczytać coś Twojego :)
  Pierwszy śnieg w Montrealu
 • Zaciekawiłeś mnie :)
  Jarku te algorytmy prawdy są wszędzie. Czym większa organizacja tym więcej algorytmów.Globalnie jest stwierdzone że algorytmy stosują Google, Facebook, Twitter, Apple i sześć innych największych serwisów online. Tworzą one bańki pod pozorem dobierania treści które mogą Tobie najbardziej pasować. Oczywiście jest to pretekst do propagowania określonych idei.
  Ponieważ nasi macherzy od internetu nie są tak ładnie profilowani ( mają też mniej kasy) więc ich działania są algorytmami "na wyczucie" lub jak ja to wolę określać algorytmami chamsko intuicyjnymi. Ergo - mnie się to podoba więc innym to MUSI się podobać i trzeba to puścić.
  Poruszyłeś bardzo ważny temat i szkoda że ma tak mało wejść bo świetnie obrazuje działanie IV władzy czyli mediów.
  Patrząc od środka a w jakiś tam sposób jestem w środku całej tej kombinacji muszę stwierdzić że pojawia się coraz mniej artykułów na odpowiednim poziomie. Efektem tego jest zamawianie artykułów by zapełnić puste miejsca.
  Ponieważ autorzy zamówionych tekstów nie mają o czym pisać a napisać coś muszą więc pojawiają się fake news.Co ciekawe jest to bezpieczna forma "dziennikarstwa" bo jedyne czym autor ryzykuje to konieczność odszczekania kłamstw. W dawnych czasach gościu byłby skończony ale teraz to normalka.
  Proszę nie dziw się że jak to nazywasz "algorytm prawdy" tworzą najwięksi łgarze i manipulanci. Przecież tylko oni mają dość bezczelności i braku skrupułów żeby takie cuda tworzyć. Gdy poprzesz to solidną dawką brzęczącej monety sprawa jest naprawdę jasna..
  A tak swoją drogą to obiecałeś że zadzwonisz gdy znajdziesz się w okolicy :P
  Pozdrawiam M
  Algorytm prawdy czyli Imperium kontratakuje
 • @Repsol 22:27:53
  Jak stwierdzono wyżej - jesteś dyletantem i to do kwadratu. Sorry delikatniejszego słowa znaleźć nie potrafię. Jako superadmin nie dostałem skryptu. Chcesz manipulować naucz się trochę informatyki. Nikt nie przekazał mi adresu ip serwera, hasła ani loginu do niego. Te dane miał tylko twój pryncypał i Naczelny.
  Twoje porównania skryptu serwera do wypożyczalni samochodzików są o tyle śmieszne co patetyczne. Jak pożyczasz małego fiata to nie oddajesz ferrari. To że filmy nie chodzą świadczy o twojej wiedzy i wkładzie pracy. Jakoś na wszystkich moich stronach chodzą. Taki mądry jesteś to napraw albo zapłać za naprawy. Zaczynam mieś wrażenie że jedyne co potrafisz to pisać ave i banować ludzi.
  Do szanownego administratora Repsola
 • @Astra - Anna Słupianek 17:16:57
  I cóż za znakomita samoocena własnej osoby!!! Aż sobie skan tego zrobiłem.
  Do szanownego administratora Repsola

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930