Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 76 komentarzy

neon duch

Marx 8888 - ex-admin

Czy można tu coś napisać?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myślę że raz na jakiś czas pozwolicie napisać mi tu parę niewinnych dywagacji.

No i widzisz widzisz drogi czytelniku.... właśnie doszliśmy do sedna. Zarzucano nam a szczególnie mnie, że dajemy kredyt rządowi, że się nie czepiamy...niektórzy nawet nazywali nas pisiorami. A my po prostu czekaliśmy na wymierne rzeczy.
 
Odpuszczaliśmy prawie wszystkie drobne błędy, bo uważaliśmy, że każdy zasługuje na początku na jakiś kredyt zaufania. I dobrze. Ale nic nie trwa wiecznie. Teraz to, co się dzieje według mnie pokazuje, że PiS się niczego nie nauczył jak zresztą większość partii politycznych w naszej ojczyźnie.
 
Wczoraj nijaki Targalski w imieniu zakonu PC wypuścił artykuł, w którym równo sumuje, że wszyscy, którzy widzą jakieś błędy w polityce PiS to rusy agenci. Dostał tą łatkę Michalkiewicz, Winnicki, Ziemkiewicz i Braun. Sam przeczytaj: //niezalezna.pl/221317-la-russie-en-marche-w-polsce . Nie dociera do nich, że tych małych pomyłek jest już za dużo. Zakon PC ma rację. Ruscy atakują.
 
Dla mnie symptomatycznym jest przykład tego jachtu za dwa miliony ( lub 20 jak twierdzą inni). Prawdę mówiąc to h... z nim. Ale celem powstania Polskiej Fundacji Narodowej było promowanie Polski a nie pływanie kajakiem po morzach i oceanach świata. Nie dość na tym. W kolejnym osiągnięciem polskiej dyplomacji ma być wybudowanie kolejnych dwóch muzeów dla żydów. Ludzie mają dość promowania wszystkiego, co żydowskie. W ten sposób postępując wzbudza się antysemityzm a nie z nim walczy.
 
Zakon PC nie rozumie też, że banderowców na Ukrainie ludzie nienawidzą i się boją, bo tak jak ja od rodziców usłyszeli prawdę. Czy miłościwie nam panujący zagwarantują nam uzbrajani przez nas i USA banderowcy, gdy się zorientują, że na wschodzie spalili sobie mosty i tam niczego nie ugrają nie zwrócą się w drugą stronę?
 
Do PiS-u nie dotarło też, że Rosjan nienawidzi ich aktyw a nie ogół Polaków, bo skoro mamy przebaczyć Niemcom to trzeba być jednak troszkę sprawiedliwym...prawda? Może jestem w tym odosobniony, ale tak samo cieszą mnie rosyjskie rakiety w Kaliningradzie jak czołgi IV rzeszy na terytorium Polski.
 
To PiS namawiał nas żeby wstawać z kolan a teraz, co się dzieje???? Z własnym prezydentem nie mogą się dogadać. Ustawa o IPN poszła realnie do kosza, w kopalniach jest znów burdel. Powtarza się mini scenariusz z PO. A kogo to najbardziej boli? Właśnie tych, którzy dali największy kredyt zaufania. Przez dwa lata wielu ludzi robiło wszystko żeby rządzący mieli spokojną głowę a teraz słyszą, że są ruskimi trollami to wku..... i to bardzo.
 
Za to, że dba się interes własnego państwa otrzymuje się nalepkę trolla ze wschodu. Za to, że broni się kraju przed następną epoką złodziejstwa w typie PO zostaje się wrogiem.
 
Za krytykę włażenia w dupę Izraelowi spotyka nas potępienie a za sprzeciw wobec popierania naszego odwiecznego wroga retorsje.
 

 

I jeszcze jedno. Na wschodzi Polski żyją b. biedni ludzie. Liczą każdy grosz. To oni wyliczyli, że z 500+ jest już, 300+ bo ceny skaczą. Zobacz choćby benzynę. Sorry, ale słupkami w TVP i cyferkami tych ludzi się nie zaspokoi. I wiesz, co jest najgorsze? Że jedna alternatywa jest gorsza od drugiej.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  No rzeczywiście ciężko pojąć o co w tym wszystkim tu chodzi.Tak po prawdzie, to patrząc na środowisko niektórych polityków, to jest faktycznie za dużo negatywnych dla nich ocen.
  To do niczego dobrego nie doprowadzi
  5*
 • @
  "Myślę że raz na jakiś czas pozwolicie napisać mi tu parę niewinnych dywagacji."

  Moim zdaniem Twoje dywagacje są jak zawsze świetne! :)
  Myślę podobnie i wkurza mnie, że wierchuszka myśli, że im notowania spadły przez premie B.Szydło.
  Mają Polaków za idiotów?
  Spadają dlatego, że "wstawanie z kolan" okazało się zwyczajnym oszustwem!!

  Pozdrawiam
 • Tym którzy narzekają na p. Premiera M. Morawieckiego i PIS
  Przypomnę tylko jacy to światowego formatu mężowie stanu rządzili III RP.
  ( E. Kopacz się nie zmieściła)
  8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DZtIQPpWkAAXQW8.jpg
 • @Astra - Anna Słupianek 16:52:18
  Tak po mojemu to PIS-owi szło o zdobycie wiekszości konstytucyjnej i uchwalenie faktycznej Rzeczpospolitej Przyjaciół , czyli Polin. Na to poszło 500+ i parę innych propozycji socjalnych. W między czasie doszło do awantury o kasę i władzę w nowym tworze politycznym pomiędzy polskimi i izraelskimi żydami wspieranymi przez tych z Ameryki. Efektem jest spadek poparcia dla pis-u i chyba koniec z większością konstytucyjną . Dobrze dla nas. Ale alternatywy dalej brak. Sadzę, że póki co mamy jedną korzyśc z tego projektu. Brak masowego napływu muzułmanów.
 • @Husky 17:02:41
  Jak długo będziesz zadowolony z zastapienia jednego zła drugim?
 • @zadziwiony 17:05:47
  a gdzie jest trzecie zło ???
  masz typy
  podziel się nimi
 • @Husky 17:02:41
  Narzekamy bo mamy prawo czuć się oszukani... naprawdę nie widzisz tego? Nie czujesz, że i Marx i ci o których pisze mają rację?
  Nie chcę nawet sobie wyobrażać, że te szczury proniemieckie mogą wrócić.
  Pytanie jedynie czym się różnią nasi filosemici od tych co byli..
  Z Narodowców teraz będą robić proruskich szpionów?
  To jest perfidne i dlatego również tracą notowania bo skłócanie Polaków wychodzi im coraz lepiej!
 • @zadziwiony 17:04:58
  "W między czasie doszło do awantury o kasę i władzę w nowym tworze politycznym pomiędzy polskimi i izraelskimi żydami wspieranymi przez tych z Ameryki. "

  Dokładnie!! Różnica i to jedyna między nimi i PO jest taka, że ci pierwsi bardziej się boją reakcji narodu, tak uważam. Mamy trochę czasu ale... "przyszłość zna tylko Bóg"

  Pozdrawiam
 • @Husky 16:18:43
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/macierewicz-ostatnie-ustalenia-wskazuja-na-to-ze-seria-eksplozji-nastapila-jeszcze-przed-startem-tupolewa-a-maszyna-cala-trase-pokonala-z-oberwanym-skrzydlem.jpg
 • @Astra - Anna Słupianek 17:09:42
  Ale ja nie twierdze ze nie mają racji. Bo mają. Sam tu wielokrotnie krytykowałem czy to Kaczyńskiego czy PIS czy tez prezydenta A.Dude.
  Ale nie ma ( i dluuugo nie będzie) alternatywy.
  NIE MA
  Kto jest tym (lub kim) co zmieni ten układ.
  Wspominanie o tym ze są, lub ze się pojawia ,to mas sens chyba tylko w tym specyficznym dzisiejszym dniu.
  Wesołych Swiąt życzę
 • Autor
  "Myślę że raz na jakiś czas pozwolicie napisać mi tu parę niewinnych dywagacji".

  A czyż może być ktoś niewinny kiedy rządzi prawo bez sprawiedliwości?
 • @miarka 17:30:47
  taki obrazkowy komentarz :

  https://pbs.twimg.com/media/DZtQSZ2WkAErEbA.jpg
 • @Husky 17:22:49
  "Wspominanie o tym ze są, lub ze się pojawia ,to mas sens chyba tylko w tym specyficznym dzisiejszym dniu."

  Żebyś się nie zdziwił Husky! :)
  Dla mnie to są ci właśnie, którzy mają Jego na ustach czyli....
  Bóg-Honor i Ojczyzna.
  Pytanie za 100 pkt, dlaczego nie pasują żadnej z dotychczasowych "elit"?
  Une chyba nie wiedzą z kim zadarli :)
  Będzie jeszcze dobrze, tylko trochę czasu potrzeba...
 • @Husky 17:35:59
  "Jeśli rząd okłamie nas to jest to polityka".

  - Z polityką są tu mylone fortele wojenne - celowe dezinformacje - ale przeciwnika, a nie "swoich".
  - Wobec "swoich" to nie polityka, a antypolityka, a nadto przeniewierstwo i zdrada.
  - Polityka buduje na prawdzie. Tylko to co stoi na prawdzie może służyć człowiekowi.

  Polityk nigdy nie okłamie swoich wyborców - i to jako ogółu - niezależnie od tego, czy na niego głosowali czy nie.
  Gdyby okłamał, traci rację swojego bytu w przestrzeni życia politycznego. Taki "z automatu" powinien być pozbawiany "praw wyborczych" biernych, a nawet czynnych, bo prawdopodobieństwo zdrady i korupcji (choćby obiecankami cacankami a głupiemu radość) jest tu bardzo wysokie - takiemu ufać nie wolno.
  Polityk to nie bliźni któremu można przebaczać.
 • @ Autor ... Zatem raduj się kto może - a poważnie: 1*
  "No i widzisz widzisz drogi czytelniku.... właśnie doszliśmy do sedna. Zarzucano nam a szczególnie mnie, że dajemy kredyt rządowi, że się nie czepiamy...niektórzy nawet nazywali nas pisiorami. A my po prostu czekaliśmy na wymierne rzeczy."


  To wspaniała wiadomość, nieomal jak wielkanocne zmartwychwstanie.
  Nie wiadomo tylko cieszyć się, czy smucić, że w końcu po 29 latach repetowania w tej samej klasie (już 29 lat trwa IIIŻydo-RP/Polin) Autorowi oraz podzielającym Jego refleksje udało się dojść do jako tako poprawnych wniosków.

  Pozostaję z nadzieją, że gdy PiS i PO zostaną podmienieni u steru władzy przez jakieś PiS-bis czy PO-bis, itd., itp., to za następne 29 lat znów będziemy mogli liczyć na podobne refleksje politycznego geniuszu.
 • @Rzeczpospolita 17:59:43
  //Pozostaję z nadzieją, że gdy PiS i PO zostaną podmienieni u steru władzy przez //........
  WPS to będzie jak w niebie !!!!!
  Dariusz Kosiur na Prezydenta !!!!!!
  W nim nadzieja narodu.....
  wybranego
 • @miarka 17:56:58
  Dodam jeszcze jeden wątek "analityczny"...
  Polska od 89r jest pod żydowską okupacją.
  Okupant ma władzę absolutną (struktury władzy, pieniądze , sądy, służby specjalne.. i wsparcie z zagranicy) i jawny opór wobec takiego okupanta kończy się tak jak w przypadku Olszewskiego, Oleksego, Millera albo nawet jak w przypadku Leppera.

  "Trzeźwi" obrońcy Polskości w Polsce muszą prowadzić walkę partyzancką.
  Taka partyzantka musi odbywać się pod przykrywką... inaczej okupant namierzy i zlikwiduje.
  Najlepszą przykrywką jest głośne popieranie okupanta... często wręcz realne takie które wk...wia zwykłych Polaków.
  Popieranie okupanta daje dobrą pozycję w strukturach okupanta daje wgląd w jego politykę a nawet umożliwia korygowanie tej polityki (z pozycji kolaboranta).

  Kto jest w Polsce "partyzantem" ?
  Lepper walczył z otwartą przyłbicą... Oleksy i Miller kluczyli ale dali się namierzyć...

  Nie powinienem poruszać tego tematu.. bo to szkodzi partyzantom.
  zamykam temat...
 • @Husky 17:22:49
  "Sam tu wielokrotnie krytykowałem czy to Kaczyńskiego czy PIS czy tez prezydenta A.Dude".

  Krytyka to już forma dialogu - tu politycznego. Żeby mogło do niego dochodzić najpierw musi być zgodność w pryncypiach i celach. A polityka niech zawsze znaczy polityka": przynajmniej jako "roztropna troska o dobro wspólne narodu którego państwo jest własnością i dobrem wspólnym - tu Narodu Polskiego).
  W polityce są kompromisy, ale w zakresie ściśle politycznym - nie wartości, nie człowieczeństwie nie moralności.


  "Ale nie ma ( i dluuugo nie będzie) alternatywy."

  Tych co nie widzą alternatywy wszystkich won!

  Alternatywa to przynajmniej z jednej strony dobro, a z drugiej zło; z jednej prawda-z drugiej fałsz, z jednej piękno- z drugiej brzydota. Wyszystko ostro oświetlone, z wyrażnymi granicami, jednoznaczne. To elementarz uczciwości, a bez niej nie ma sprawiedliwości, nie ma normalności w ludzkich relacjach.

  Alternatywa to nigdy nie jest "mniejsze zło". Wybieramy między dwoma dobrami i stawiamy na to bardziej dalekowzroczne.

  Duda od początku był "mniejszym złem" - i szybciutko został "tylko złem", a do tego kłamcą (czyli podlega dyskwalifikacji).
  Jak trzeba być naiwnym żeby widzieć go bezalternatywnym?
  Jakaż to obraza dla wszystkich normalnych, uczciwych Polaków?
  PiS wobec PO to też tylko "mniejsze zło".

  Kaczyński to mieszanina sprzeczności wewnętrznych. Nawet jak w czymś dobry, to krótkodystansowo (a mówią że kaczki są długodystansowe).
 • @miarka 18:32:38
  Podaj tą alternatywę
  Tylko bez ogólników.
  Konkrety
  Konkrety !!!!
  Jeden konkret

  Please
 • Autor
  "Do PiS-u nie dotarło też, że Rosjan nienawidzi ich aktyw a nie ogół Polaków, bo skoro mamy przebaczyć Niemcom to trzeba być jednak troszkę sprawiedliwym...prawda? "

  Masz "rację", ale tylko relatywnie.
  Bo coś nazbyt ochoczo podchodzisz do tego "mamy przebaczyć".
  To sprzeczność sama w sobie. Przebaczenie to łaska - a łask się udziela świadomie, i dobrowolnie.
  Tymczasem to "mamy przebaczyć" oznacza że ktoś próbuje na nas nałożyć taki obowiązek.
  Ani nikt go nie może nałożyć, ani my przyjąć - to by było pozbawienie nas ludzkiej godności, a to jest jeszcze gorsze jak niemoralność (a już wobec niemoralności właściwą postawą jest obywatelskie nieposłuszeństwo).

  Druga sprawa to że sprawiedliwość nie oznacza urawniłowki. Jednym z wyrazów sprawiedliwości jest miłość - chcemy kochać wszystkich, ale każdego inaczej. Serce nie sługa ani prawa ani przymusu nie posłucha - jednemu może przebaczyć, a drugiemu za podobny "wyczyn" już nie.
 • @miarka 18:32:38
  chyba nieco przy Wielkanocy się pogubiłeś. Nie ma uczciwych polityków, uczciwej polityki. Ona zawsze opiera sie na kłamstwie , przynajmniej w naszej cywilizacji. Mówiąc prawdę nigdy nie zdobędziesz władzy jesli choć jeden będzie kłamał. Kłamstwo jest zawsze bardziej chwytliwe i atrakcyjniejsze społecznie i politycznie , a więc zdobędzie większe poparcie. Tak historia wydarzeń politycznych uczy. Przecież polityka to gra interesów, intryg, kłamstwa, pozorów i zdrad. Tak ten nasz świat jest zbudowany.... Uważam, że polityk powinien kierować się interesem narodowym i społecznym. Wtedy , uzywanie tych brudnych politycznych narzędzi można mu wybaczyć.
 • @Husky 18:43:58
  Zanim podam to mi zagwarantuj, że go zaraz nie zniszczą - właśnie po to żeby "gorsze zlo", czy "mniejsze zło", ale zło było dalej jedyną kandydaturą.
  Jedynym powodem "braku alternatywy" jest faktyczny brak możliwości zgłoszenia alternatywy. - Jest faktyczny terroryzm uzurpatorów do władzy państwowej, która chce ją zachowywać za wszelką cenę, aby "raz zdobytej nie oddać nigdy".

  Jest zasada "nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj". Ona oznacza, że nie zwalczamy zła dopóki nie mamy alternatywy dobra do zainstalowania po zwalczeniu zła. To jest dobre w polityce.
  Trzeba jednak rozróżniaż zło i zbrodnię. Terroryzm to już zbrodnia. To już antypolityka. Tutaj to najpierw uzurpatorów - bestii w ludzkiej skórze - musimy pozbawić ich broni czy innych narzedzi zbrodni na nas.
 • @miarka 18:54:26
  "Masz "rację", ale tylko relatywnie.
  Bo coś nazbyt ochoczo podchodzisz do tego "mamy przebaczyć".
  To sprzeczność sama w sobie. Przebaczenie to łaska - a łask się udziela świadomie, i dobrowolnie.
  Tymczasem to "mamy przebaczyć" oznacza że ktoś próbuje na nas nałożyć taki obowiązek."

  Panie Miarka,
  a co Pan na to sławetne „Przebaczamy i prosimy o wybaczenie …” z 1965r. w wykonaniu S.Wyszyńskiego i jego biskupów? - więcej o tym tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/24/to-nie-bog-ale-kosciol-jest-antynarodowy-i-antypolski/
 • @zadziwiony 19:02:00
  Nic się nie pogubiłem, popieram co napisałem. Jak przeczytasz mój komentasz ciut wcześniejszy - ( miarka 01.04.2018 17:56:58 ) to zauważysz że poza definicją polityki to jesteśmy zgodni).
 • @ Autor
  Jak zwykle artykuł na 5+. Brakuje Cię tu Marx i Twojego zdrowego rozsądku. Aktualnie portal opanowały wszelkiego rodzaju oszołomy i przypomina on już tylko autentyczny śmietnik, który z sentymentu - lecz często z niesmakiem - czasami odwiedzam. Pozdrowienia.
 • @Rzeczpospolita 17:59:43
  :D :D :D

  Mówią, że lepiej późno niż wcale....
 • Szanowny Autorze
  Czy doprawdy aż tak się przejąłeś opinią tego szczurka, resortowego dziecka drugiego sortu, który zazdrości resortowym dzieciom pierwszego sortu i który kręci się tam gdzie węszy korzyść dla siebie i swojego plemienia innych, równie pokrzywdzonych szczurków?
  Nie tak dawno chodził krok w krok za Braunem, teraz z nim walczy? Tylko się cieszyć, bo poparcie tego osobnika jest mocno podejrzane.
  Synalek komucha, który w tej chwili już niemal wszystkich - bo nastroje i opinie się zmieniły- oskarża o ruską ( czyli komunistyczną) agenturę? Przecież to jest po prostu farsa!
  Ten facet ma tak samo szczurzy charakter jak i wygląd, a jego krytyka krytykujących tylko potwierdza, że boli tam, gdzie ma i że oni wszyscy się boją, że cała łódka z nimi (a może i jacht) zostanie wywrócona do góry dnem. Oni się po prostu nie spodziewali takiej reakcji Polaków na tę checę z Izraelem i na działania rządu i stąd to larum.
  My natomiast musimy wrzeszczeć jeszcze głośniej, bo to jest dla Polski i Polaków walka o być albo nie być, bo nie są to żadne błędy PiSu, oni chcą nas wszystkich, łącznie z wnukami i pra- pra- wnukami zostawić w jednej koszuli na grzbiecie!
 • @Rzeczpospolita 19:10:47
  ""Masz "rację", ale tylko relatywnie.
  Bo coś nazbyt ochoczo podchodzisz do tego "mamy przebaczyć".
  To sprzeczność sama w sobie. Przebaczenie to łaska - a łask się udziela świadomie, i dobrowolnie.
  Tymczasem to "mamy przebaczyć" oznacza że ktoś próbuje na nas nałożyć taki obowiązek."
  Panie Miarka,
  a co Pan na to sławetne „Przebaczamy i prosimy o wybaczenie …” z 1965r. w wykonaniu S.Wyszyńskiego i jego biskupów?"

  Dokładnie to obowiązuje tu ta sama zasada: "Przebaczenie to łaska - a łask się udziela świadomie, i dobrowolnie".
  "S.Wyszyński i jego biskupi" złożyli deklarację przebaczenia od siebie. Dla ogółu wiernych ma ona jednak tylko wymiar propozycji. Nie obowiązku.

  Struktura władz kościelnych jest hierarchiczna (a więc jak wojskowa), ale dotyczy samej tej struktury - ona ma być w całości służebna ogółowi wiernych.
  Jeszcze to "przebaczamy" dla niektórych mogło być słuszne, bo mogli widzieć iż znani im Niemcy się zmienili i chcą zmierzać do pokojowego współżycia, ale to "prosimy o przebaczenie" jest dla zdecydowanej większości Polaków zupełnie nie do zaakceptowania.
  - I żadna siła ich nie zmusi żeby za coś przepraszali tam, gdzie winy z punktu widzenia sprawiedliwości i moralności u siebie nie widzą.
  Prosić o przebaczenie bez poczucia winy to absurd.
  Czuć się winnym za działania w obronie koniecznej - to absurd.
 • @Rzeczpospolita 17:59:43
  Gdy żyjesz w totalnym bałaganie człowieku zacny wtedy ciszysz się tym że choć jeden pokój w tym olbrzymim bałaganie został posprzątany bo to i tak znaczny progres. No właśnie tu dochodzimy do różnicy między Tobą i mną. Ja się cieszę gdy następcy są lepsi choć trochę od poprzedników choć wcale mnie to nie zadowala - wręcz przeciwnie wzmaga to mój apetyt na dalsze zmiany. Ty zacny adwersarzu nigdy nie jesteś z niczego zadowolony ponieważ jak każdy Sarcogyps żyjesz z konfliktów i bałaganu. To jest Twoje naturalne środowisko przysparzające Ci wyznawców.
 • @Playset 19:18:20
  Bardzo dziękuje :)
 • @miarka 19:09:35
  Czyli nici z alternatywy
  Spalona na starcie
 • @Husky 20:14:11
  "Czyli nici z alternatywy
  Spalona na starcie"

  Jest nawet gorzej jak "na starcie", bo cały tu problem jest w tym, że to, co nazywasz bezalternatywnym nigdy nie powinno być stroną alternatywy.
  Najpierw trzeba "temu" powiedzieć won, a dopiero wtedy wyłaniać władze w pewłnej wolności, uczciwości prawości, patrityźmie - itd. Wszelkim "alternatywom partyjnym" też trzeba powiedzieć won, a wybierać najlepszych - zwłaszcza w kryteriach prawości i fachowości.
 • @stanislav 21:51:33
  WPS czyli potrójna kupa śmiechu , z akcentem na wielką kupę 8-))))
  shalom
 • @Rzeczpospolita 17:59:43
  //To wspaniała wiadomość, nieomal jak wielkanocne zmartwychwstanie.//

  A mówiłem Kosiur uważaj, bo to się złe skończy

  https://pbs.twimg.com/media/DZsfuoQWkAYTx6-.jpg
 • @Marx 8888 20:01:17
  Zatem smętny człecze,
  lepiej być Sarcogypsem niż głąbem, którego 30 lat politycznych doświadczeń niczego nie jest w stanie nauczyć.
  A poza tym chrzanisz jak niezdrowy.
 • @Husky 23:07:30
  kundlu,
  tylko przy założeniu, że ty grasz rolę boga, a to przecież nie możliwe nawet wśród kundli.
 • @Rzeczpospolita 00:11:56
  roli błazna odgrywac nie musisz będąc nim od zawsze
  shalom
 • @rabszak 17:22:49
  To jest chore. To jest plucie na mogiły ofiar zamachu smoleńskiego.
 • @Lotna 19:40:56
  Witaj :) ...Nim się nie przejmuje. Gorsze jest to że to pokazuje ogłupienie jakie zapanowało w zakonie PC. Jeszcze na dodatek muszę tu polemizować z kretynami którzy zrozumieli tyle że jestem/byłem pisowcem. Smutne.
 • @Husky 00:14:34
  On nic nie odgrywa. Razem z tym drugim mają błaznowanie w naturze.
 • @Rzeczpospolita 00:11:56
  EOT ...z wyznawcami Stalina nie mam zwyczaju korespondować i proszę to przekazać temu drugiemu też.
 • @Husky 17:02:41
  Z tego towarzystwa tylko Oleksy był coś wart, zaczął działać dla polskiego społeczeństwa, dla polskiej gospodarki.
  Une wykluczyły go; już wtedy zaczęło się, że jak premier ma swoje zdanie, znaczy, że jest ruski agent.
  A do tego jego partia zdradziła go i określiła, że Józek "juzioli"
  Reszta polityków, oprócz A. Leppera i niewielu innych jak Gabriel Janowski
  na przykład, już zapomnianych, to bolszewicka swołocz na pasku syjonistycznego NWO.
 • @lorenco 01:38:10
  Racja - Na Oleksego tak cisnęli że wyrywał się do Białej Podlaskiej żeby złapać trochę oddechu. Towarzysze mu przydzielili cienia a Cimoszewicze szukali haków.
 • @Rzeczpospolita 00:09:35
  Niepotrzebnie popisuje sie pan chamstwem.
 • @lorenco 01:38:10
  Ja bym jeszcze dodał Millera do tego zestawu proPolskich polityków.
  Miller miał bardzo dobry program gospodarczy dla Polski.
  Nie zdołał go zrealizować bo został zablokowany przez Solidaruchów oraz Kwaśniewskiego jako prezydenta.
  Co przepchnął przez Solidaruchów (przez sejm) to mu Kwaśniewski zawetował. To była bariera nie do przejścia.
  Kwaśniewski, solidaruchy oraz trybunał konstytucyjny to była zapora zdrajców Polski czyli sługusów globalnej mafii żydowskiej.

  Ciekawe że oni zniszczyli wszystkich proPolskich polityków w trybie zamachu stanu (Olszewski, Oleksy, Miller, Lepper..)
  Ten kto to robił jest już jawnym zdrajcą Narodu Polskiego.
  To wyjaśnia kim jest PIS (co do reszty PO, PSL...inne drobiazgi to nie ma wątpliwości....).
 • @Marx 8888 01:44:48
  SLD było podzielone na dwie frakcje.
  Frakcja Kwaśniewskiego to zdrajcy, sługusy globalnej mafii żydowskiej.
  Frakcja Oleksego, Millera działała dla Polski ale była paraliżowana przez wspólne wysiłki zdrajców z SLD (Kwaśniewski i koteria) oraz przez solidaruchów z PO i z PIS....
 • @Rzeczpospolita 19:10:47
  Napiszę wam lewakom-stalinowcom może zrozumiecie

  Jeżeli jak twierdzicie Boga nie ma, to dlaczego tak z nim walczycie?
  Dlaczego tak ubliżacie Jemu i Jego wyznawcom?
  Jeżeli Go nie ma a jednak okażecie Mu szacunek nic się nie stanie, ale jeżeli jest i patrzy na was to macie przerąbane na wejściu.
 • @morgan 02:14:31
  I to to chciało zostać prezydentem
  Ale został tylko Napoleonem jednym z wielu zresztą
  Jak to dobrze że świąteczna przepustka już się kończy
  pzdr
 • @lorenco 01:38:10
  Jak sam dobrze wiesz nie jestem i nigdy nie byłem sympatykiem lewicy.
  Ale trzeba przyznać że dziś SLD to jednak opozycja z klasą.
  Zwyżkujące sondaże są tego dowodem. Trzeba przyznać że pod wodzą Czarzastego wejdą do następnego sejmu i będzie to dobre.
  Tylko takiej opozycji nam trzeba, merytorycznej, bez chamstwa i prostactwa jakie reprezentuje PO i jej "liderzy".
 • @Husky 08:05:50
  Ateiści nie z Bogiem (bo wierzą że go nie ma) walczą ale z jego wyznawcami a raczej ofiarami czy "owieczkami" a właściwie z "pasterzami" tych owieczek..
  Walczą bo "pasterze" tych owieczek powodują irracjonalne, szkodliwe dla Narodu Polskiego działania.

  To walka z realnymi szkodnikami a nie z mitycznym Bogiem.
  Mityczny Bóg a właściwie Bogowie zawsze byli we wszystkich pierwotnych plemionach ...ale realne szkody czynili jego wyznawcy pod kierownictwem "Biskich pasterzy".. wojny religijne, krwawe ceremonie ofiarne, dyskryminacja inaczej wierzących... blokady ideologiczne wstrzymujące rozwój nauki (średniowiecze) a dzisiaj antydemokratyczna polityka prowadząca do państwa religijnego sterowanego przez "pasterzy owieczek" z tylnego siedzenia.
  Nikt nie walczy z "Bogiem" walka toczy się z jego wyznawcami którzy realizują absurdalne i szkodliwe dla ludzkości, Narodu programy...na tle religijnej ideologii.
 • @Oscar 09:00:30
  od 2 tys. lat walczycie
  a efekt ?
  przed wami kolejne 2 tys ????
  powodzenia
 • @Husky 09:06:21
  Czytaj ze zrozumieniem. Kiedyś były to walki różnych religijnych ideologii.

  Od niedawna ludzkość doszła do słusznego wniosku że Państwo powinno być Świeckie...a jak ktoś chce wierzyć w jakiegoś Boga to prywatnie...może sobie wierzyć ale nie wolno mu tej wiary wywlekać na urząd państwowy.

  Lekarz któremu wiara zabrania np aborcji nie może pracować w klinikach położniczych.
  Żołnierz któremu wiara zabrania zabijać ludzi nie może być Żołnierzem.
  Nauczyciel np biologi któremu wiara zabrania uznawać teorię ewolucji Darwina nie może uczyć w państwowej szkole bo nie realizuje programu państwa ale ten program sabotuje.
  Sędzia uznający Talmud za księgę mądrości nie może być sędzią bo będzie łamał obowiązujące prawo na rzecz prawa talmudycznego ...

  Państwo powinno być świeckie i to świeckie państwo ustanawia zasady... równe dla wszystkich.
  Każdy kto jest przedstawicielem państwa musi tych zasad przestrzegać.
  Jak wiara nie pozwala na uznanie jakichś z tych zasad to nie może reprezentować Państwa i musi wylecieć z roboty jak sabotuje ustanowione przez państwo zasady .

  To jest chyba oczywiste.
 • @Oscar 09:48:07
  Dodam ... że ksiądz który nie wierzy w Boga nie powinien być księdzem..

  Tak chyba będzie łatwiej zrozumieć katolikowi.
 • @Oscar 09:49:48
  Każde życie określa się i wartościuje
  poprzez wewnętrzny kształt miłości.
  Powiedz mi, jak jest twoja miłość,
  a powiem ci, kim jesteś.

  Św. Jan Paweł II Wielki

  https://pbs.twimg.com/media/DZw2wNMXkAEsiHE.jpg

  Papież Polak zmarł 2 kwietnia 2005 o godzinie 21:37.
  To już 13 lat
 • @Husky 11:01:53
  katolicki bełkot bardzo w stylu żydowskiej propagandy..

  Język Słowian jest prosty logiczny łatwy do zrozumienia.
  I taki powinien być język służący do przekazywania informacji..

  Natomiast język wieloznaczny, kodowany dający pole do wielu interpretacji... to tylko zasłona dymna ... dla prawdziwych treści które mają być ukryte przed odbiorcą. To język kłamstwa bo wiele jego warstw jest fałszywych, ma wiele znaczeń...często różni odbiorcy odbierają różne przekazy z tych samych słów (co innego rozumie niewtajemniczony a co innego wtajemniczony). To jest wyraz nieszczerości, fałszu, obłudy...

  Takim językiem rozmawiają żydzi ich propaganda jest taka... to jest żydowska kultura wywodząca się z talmudu.

  Słowianie potrzebują prostego jasnego przekazu..żadnych krętactw i ukrywania treści w "rokokowych" strukturach gramatycznych.
  Tak przemawiają kłamcy, oszuści...i takie jest np prawo talmudyczne.

  JPII kręcił gadał językiem żydowskim, wieloznacznym, nie określonym
  każdy klecha tak gada .. taka jest historyczna spuścizna KK jako odłamu żydowskiej kultury.
 • @Husky 17:22:49
  http://12345-abcde.neon24.pl/post/134072,za-garsc-paciorkow
  Parę lat temu opisałem dzisiejszą sytuację i powiem, że nie mam za grosz satysfakcji z tego powodu. Podobnie jak ty widzę że teatr polityczny w Polsce został skrupulatnie oczyszczony z możliwych konkurentów układu POPiS...
 • @Kruk63 12:30:10
  Jednak w obecnej sytuacji obstawanie przy opcji mniejszego zła, to głupota. Wszyscy, co do jednego udowodnili swoją agenturalną działalność. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wystawić naszej godnej reprezentacji do wyborów, pozostaje nam opcja obywatelskiego oporu: nie chodzimy na wybory, manifestacje i uroczystości firmowane przez układ władzy. Przede wszystkim zaś, budujemy oddolne organizacje jak choćby gminny stowarzyszenie cyklistó
 • @Kruk63 12:39:52
  Obywatelski opór, niechodzenie do wyborów było by fajne gdyby nie
  antydemokratyczna ordynacja wyborcza.
  Ta ordynacja zakłada że wybory są legalne nawet gdy wybierają się między sobą sami swoi (niskie progi frekwencji wyborczej).

  A wybory powinny być obowiązkowe i ważne po przekroczeniu frekwencji
  np 60%. Poniżej trzeba uznać że większość Narodu nie miała swoich reprezentantów wśród kandydatów... a tak jest od co najmniej 15 lat.

  Niska frekwencja oznacza że wybory nie są demokratyczne.
 • @Oscar 12:47:11
  W zasadzie chodziło mi mniej o symboliczne pozbawienie mandatu władzy, co ujawnienie skali niezgody społeczeństwa na poczynania polityków. Kwestią przetrwania społeczeństwa polskiego jest integracja myślących i czujących podobnie. My przecież oprócz możliwości dyskusji w internecie, nie mamy własnego medium prasowego. Medium powstanie, kiedy poczujemy własną siłę...
 • @Kruk63 13:00:49
  Jeżeli nie przez aktywne działanie, to przez opór - ważne abyśmy policzyli ilu nas. Sama świadomość własnej siły, automatycznie uruchomi ludzką kreatywność i z wielości lokalnych działań, powstanie realna siła polityczna.
 • to wszystko wygląda na ustawkę
  merkelowa poleciła kaczorowi pewnie oddać władzę tuskowi...
  Tusk tu przyleci i będzie się na siłę implantować... wszystkie sondażownie za pieniądze merkel podadzą, że tuSSk ma 80 procent poparcia... komisja opłacona ustawi wybory i wsio pozamiatane..
  Po to pis wycina puszczę pewnie i kładzie się sam na łopatki.... no to jest jedna z hipotez druga to że wodzu jest beznadziejny znaczy to już jest diagnoza chyba raczej..... pomimo że zaskakuje ludzkimi odruchami, no to trzyma się drewnianej ideologii i dla watykanu jest gotów poświęcić ten kraj i ten naród xD...
  Małe światełko w czarnym tunelu to ten Morawiecki.... on coś może.
 • @Oscar 12:47:11
  Na wybory obowiązkowo?
 • @Oscar 09:48:07
  "Lekarz któremu wiara zabrania np aborcji nie może pracować w klinikach położniczych." -Co?

  Lekarz, który dokonuje aborcji, łamie Przyrzeczenie Lekarskie (służenie życiu i zdrowiu ludzkiemu). I nie ma to nic wspólnego z religią.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 13:54:30
  Decyduje oficjalna interpretacja państwowa a nie filozofia "filozofa".
  Jak państwo dopuszcza na określonych warunkach to to reprezentant państwa ma obowiązek to państwo na swoim odcinku reprezentować ..
 • @Husky 13:29:51
  Wybory obowiązkowe bo mała frekwencja oznacza że duża część obywateli nie ma swojego kandydata... czyli są niedemokratyczne..
  No ale też powinna być jasna opcja wyborcza .."skreślam wszystkich"
  i taki głos jest ważny i przeciw wszystkim.
  a frekwencje powinno się liczyć ilością głosów "za kimś" głosy przeciw nie stanowią frekwencji.

  zresztą jest kilka opcji..
  - wybory nieobowiązkowe ale frekwencja musi być (to pasywna decyzja wyborców)
  - wybory obowiązkowe ale nie liczone głosy przeciw wszystkim..(aktywna decyzja o "frekwencji".

  Nie może takiego być tłumaczenia jak dzisiaj .. że to leniwi wyborcy godzą się na rządy tych których nie popierają. To żadna demokracja.
  Nie może być wyborów między jednym "żydem" a innym "żydem"
  to żadna demokracja... a w Polsce tak właśnie jest i w USA też (tylko Tramp się wcisnął między jednych żydów a drugich i wrzask się podniósł w żydowskich mediach pod niebiosa).
 • @Oscar 14:09:14
  Tekst Przyrzeczenia stanowi część Kodeksu Etyki Lekarskiej, uchwalonego przez Krajowy Zjazd Lekarzy. Jest to oficjalna interpretacja środowiska medycznego- fachowców, a nie polityków.
  Interpretacja państwowa dopuszczająca aborcję jest tak naprawdę formą ludobójstwa.

  Od lat 50-tych do 90-tych, zabito w Polsce więcej nienarodzonych dzieci, niż zginęło Polaków podczas II WŚ. Większość z przyczyn ekonomicznych. Tak doprowadzono do kolejnej depopulacji Polaków.
  A dziś mamy starzejące się społeczeństwo i brak przyrostu demograficznego. I żądania, aby móc dalej zabijać.

  Tuz z Talii
 • @morgan 02:14:31
  Pan natomiast - nazwijmy rzecz eufemistycznie - niefrasobliwym myśleniem.
 • @Husky 08:05:50
  kundel,
  jeśli dla ciebie jedynym bogiem może być tylko bóg żydowski i jedyną religią może być tylko żydowska religia chrześcijańska (czyli heretycka sekta judaistyczna) narzucona podstępem, zbrodnią, przemocą, to

  wracaj lepiej do swojej budy i pilnuj michy.
 • @Rzeczpospolita 14:51:40
  Rabinie masz ten rozwód kościelny wreszcie czy nie
  tak tylko pytam
  shalom prezydencie
  shalom

  o chrzcie już nie wspomnę katoliku z Otwockiego kibuca
 • @wiedzajestwksiążkach 14:31:06
  W PRLu mieliśmy ogromny przyrost naturalny (wyże demograficzne)
  a aborcja nie była zabroniona choć oczywiście nikt tego nie zalecał.

  PO 89r mieliśmy skrajny regres przyrostu naturalnego mimo że starano się aborcję zakazać wszelkimi metodami.

  Wniosek ?
  Polacy czuli się bezpieczni w PRLu a po 89r stracili poczucie bezpieczeństwa.
  Za PRL odpowiadają rządzący w PRLu za za lata po 89r odpowiadają solidaruchy oraz kk które przejęły władzę w Polsce.

  I to jest obiektywna ocena tego czym był PRL a czym Polska solidaruchów.
 • @Oscar 15:27:10
  .. a dzisiaj dzięki programowi 500+ przyrost naturalny ruszył do przodu.
  Aborcja nie ma nic dorzeczy ... nikt nie robi skrobanki bo lubi...(poza sportowcami z najwyższej półki)...aborcja to dramat dla matki..która musi bo albo dziecko kalekie, albo nie ma warunków do wychowania..

  Aborcji można zapobiec ...gdyby przeciwnicy aborcji adoptowali dzieci niechciane i je wychowywali na własny koszt .. a nie za 4000 tys na dziecko jak to jest w rodzinach zastępczych.
 • @Oscar 15:27:10
  //W PRLu mieliśmy ogromny przyrost naturalny (wyże demograficzne)/

  a był internet
  8-))))
 • @Oscar 15:27:10
  Doprowadzenie do desperacji kobiet, oficjalnie prawie 7 (siedem) milionów razy, poprzez biedę i brak możliwości na tworzenie rodziny (np. brak mieszkań), kończąc na "prawie" do legalnej aborcji, jest tylko i wyłącznie z winy systemu, który miał za zadanie doprowadzić do depopulacji ludności. Jak widać operacja się udała.

  Nic nie zmieni prawdy. Poprzez aborcję, na przestrzeni czterech dziesiątków lat, zabito kolejne- po czasach II WŚ- ponad 6 milionów Polaków. Legalnie? Jakim prawem taki system może być legalny? I w jaki sposób, środowisko medyczne może przywrócić zaufanie społeczeństwa, skoro skażone jest zbrodnią ludobójstwa? Dotyczy to nie tylko Polski.
  Jak wielką traumę przechodzi społeczeństwo, wśród którego żyją miliony zabójców, w zdecydowanej większości kobiet?

  Nie rozumiem, jak można chcieć zabić niewinne i nienarodzone dziecko! Jak można zrobić to własnoręcznie?!

  Po prostu nie ogarniam tego zmysłami.

  TzT
 • @wiedzajestwksiążkach 15:59:29
  Włazisz w intymne kwestie kobiet oraz ich prawa do ich ciała.
  Dziecko nienarodzone jest nierozerwaną częścią ciała kobiety.

  Nikt nie dokonuje aborcji bo lubi .. to zawsze wielki gigantyczny dramat kobiety oraz jej rodziny.

  To trudne problemy i tu trzeba być niezwykle delikatnym..

  Jak nie ogarniasz ... to przynajmniej nie zadawaj dodatkowego bólu kobietom.
  Jak chcesz ratować nienarodzone dzieci to .. je adoptuj.
  Będziesz wielki.
 • @Oscar 07:39:10
  Do Milera ja mam pretensję, że pozwolił na torturowanie "Talibów w Klewkach" wziął za to kasę od CIA a potem pojechał do USA wykładać na uniwersytetach w nagrodę. Cały czas kłamał, że nie było tortur więźniów w Kiejkutach.
  Może zbłądził, może mieli haki na niego, może się bał, jednak tak się nie robi będąc uczciwym.
 • @Husky 08:27:11
  Co Ty mi tu jedziesz z Czarzastym?
  Lewica jest potrzebna w każdym państwie aby była równowaga. Lecz nie taka lewica.
 • @Oscar 15:27:10
  Bardzo dobra ocena.
 • @lorenco 17:26:49
  a jaka ?
  Urbana ?
 • @wiedzajestwksiążkach 15:59:29
  Wiesz co? Nasze żony, córki, matki, są bardzo inteligentne.
  Nie lubią, jak ktoś z góry narzuca im, co mają czynić ze swoją macicą.
  Przekorność, to cecha naszego Narodu.
 • @Husky 17:37:32
  Piskorskiego na przykład. Tego od Ś.P. Andrzeja Leppera.
  Lewica, której zarejestrowanie się w swoim kraju, czyli partia Zmiana, jest blokowane.
  Natomiast taka partia jak "Razem" pod przywództwem Zandberga, jak najbardziej jest cool.
 • @Kruk63 13:10:40
  Ilu nas jest?
  Właściwie to jest pytanie które by miało odpowiedzieć o ile dobrze zrozumiałem intencje,ilu nas jest którzy Polskę uważają za swoją ojczyznę,którzy uważają,że nas łączy jakaś idea,że naród polski został powołany do przebudowy społeczno-moralnej,do zachowania tego co stanowiło istotę epoki chrześcijaństwa.
  Są pewne wartości dobra wspólnego,które są w sprzeczności w takim nawet codziennym bytem nas wszystkich,które wskazują w jakim stopniu jest społeczeństwo zdemoralizowane.
  Żeby mieć ojczyznę - musisz mieć ojcowiznę,poczucie nie tylko takiego chłopskiego przywiązania do ziemi, lecz wszystkiego dobra które jest w naszej ojczyznie.
  Tak,jedyną metodą by to zmienić są wybory,lecz większość społeczeństwa podległa- poddała się medialnej propagandzie,która jest tylko nastawiona takiemu złudnemu poczuciu dobrobytu którego wskaznikiem jest coraz większa narastająca konsumpcja.
  Ale na każdym z nas spoczywa i pewien obowiązek,obowiązek produkcji ,tworzenia pewnych dóbr.
  Obowiązek by aktywnie uczestniczyć także w naszym życiu społecznym,czego wyrazem jest uczestnictwo w wyborach
 • @lorenco 17:24:06
  Miller miał kilka pistoletów przy skroni.
  Właściwie jeden z kilku wariantach.
  Pistolet generalnie globalnej mafii żydowskiej a cyngle to CIA, Solidaruchy i inne sługusy globalnej mafii.
  Jak chciał coś zrobić dla Polski a chciał (planowane reformy) to musiał mieć władzę ... a żeby mieć władzę to musiał iść na bardzo zgniłe układy z bandytami...
  Bandyci i tak go oszukali bo reformy mu zablokowali a potem go obalili w trybie prowokacji Rywina.

  Tak to widzę..
 • @Oscar 17:55:26
  Tak, bardzo możliwe, że poznał co w trawie piszczy i nie dał się zaciukać jak Lepper czy zamknąć jak Piskorski.
  Bo życie jest najważniejsze jak piszą tu obrońcy życia od poczęcia.
  Życie już narodzonego czy "starego" jest raczej już mniej ważne.
 • @dalmichal 17:53:09
  Państwa z pewną formą przymusu wyborczego

  Austria (Styria, Tyrol, Vorarlberg), Belgia, Cypr, Grecja, Luksemburg, Szwajcaria (kanton Schaffhausen), Turcja, Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Dominikana, Ekwador, Gwatemala, Honduras, Kostaryka, Meksyk, Panama, Paragwaj, Peru, Salwador, Urugwaj, Wenezuela, Australia, Fidżi, Laos, Nauru, Singapur, Tajlandia, Egipt (dotyczy tylko mężczyzn).
  Na podstawie:
  http://nowa.gazetaobywatelska.info/materials/561e108617a628ee0ad5bf6e
  ---------------------------------------------------------------------
  I nikt nie wrzeszczy, że to brak demokracji.
 • @lorenco 17:24:06
  Ośrodek tortur w Kiejkutach, to była przykrywką. Niby tajemnica, ale jakoś wypłynęła i wszyscy byli usatysfakcjonowani. Rzeczywistość mogła być bardziej mroczna. Afganistan po wejściu tam USA zwiększył z 10 razy produkcję narkotyków. Jakoś trzeba je było dyskretnie dostarczyć do Europy, a transportu wojskowy nadaje się do tego idealnie i to jeszcze taki supertajny
 • @dalmichal 17:53:09
  To z psychologii tłumu wynika. Dopóki ktoś czuje się odosobniony, nie ma odwagi na radykalne działania. Dopiero w tłumie nabiera odwagi. Dlatego nasz naród może stękać i narzekać na złodziei i Żydów, ale palcem nie ruszy. Dopiero kiedy okaże się że jest nas wielu, oooo wtedy 100000 na manifestacji będzie skromnym protestem. Mała poprawka do vtwojej odpowiedzi. Do KK mam bbaaatdzo daleko.
 • @lorenco 17:50:08
  faktycznie - 3% jak nic
 • @Husky 18:58:50
  To i tak za dużo.
 • @Kruk63 18:55:19
  Do KK mam bardzo daleko.
  Epoka chrześcijaństwa,jak i może jeszcze wcześniejsze cywilizacje które ewulowały stworzyły w nas ludziach pewne nawyki,czy nauki którymi każdy z nas się kieruje.Także że,każdy z nas ma takie elementarne własności poznania dobra czy zła,poszanowania rodziców -ludzi starszych,mieć pewien szacunek do środowiska naturalnego i zachowania wszystkich form życia.KK zaczyna w nas ingerować przez może już wole naszych rodziców czym jest chrzest.Ale to nie znaczy że ludzie nie będący katolikami nie są sami z siebie poprzez spuściznę dziejową chrześcijanami chociaż się nimi nie uważają. Ja się tego nie wstydzę,że chcę być dobrym człowiekiem,i mam nadzieję ze pan takim też chce być.
 • @dalmichal 20:42:05
  Dziwnie piszesz. Co ma wspólnego chrześcijaństwo z byciem dobrym człowiekiem?
 • @Oscar 16:39:15
  "Włazisz w intymne kwestie kobiet oraz ich prawa do ich ciała."

  Poruszam temat odpowiedzialności i świadomości swoich czynów.

  "Dziecko nienarodzone jest nierozerwaną częścią ciała kobiety."

  Staram się bardzo, aby kobiety to rozumiały i nie zabijały siebie samych.

  "Nikt nie dokonuje aborcji bo lubi .. to zawsze wielki gigantyczny dramat kobiety oraz jej rodziny."

  Czytałeś? Powtórzę:
  Doprowadzenie do desperacji kobiet, oficjalnie prawie 7 (siedem) milionów razy, poprzez biedę i brak możliwości na tworzenie rodziny (np. brak mieszkań), kończąc na "prawie" do legalnej aborcji, jest tylko i wyłącznie z winy systemu, który miał za zadanie doprowadzić do depopulacji ludności.

  "Jak chcesz ratować nienarodzone dzieci to .. je adoptuj."

  To dajcie nam szansę i przestańcie zabijać!

  TzT
 • @lorenco 17:44:56
  Nie dziwię się twierdzeniom, że Polacy są podzieleni.
  Dobrze, że napisałeś "nasze". Wiem już kim jesteś.
  W mojej rodzinie żadna kobieta nie zabiłaby swego dziecka.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • 4*
  zgoda, ale nie w pełni.. wpadnij jak douczysz się, bo błądzisz kilka poziomów niżej ode mnie. Patrzysz, ale nie widzisz :((

  Energię straciłem na zadaniowców i samozwańczych Stańczyków, więc nie chce mi się polemizować.. przepraszam.

  Pozdrawiam

  P.S.
  jak coś to PW (Polska Walczy), to Ci kiedyś, jak będę miał czas i ochotę wytłumaczę..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31