Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 76 komentarzy

neon duch

Marx 8888 - ex-admin

Drogie Misie :)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Parę słów o dzisiejszej aferze i całej reszcie.

 Na początek zaznaczę od tego że nie mam żadnych interesów w NEON - ie ani nie wyrażam chęci powrotu w jakiejkolwiek formie. Po prostu mam portal większy niż ten więc interesu w tym co piszę nie mam żadnego.

Do Repsola nie czuję żadnej sympatii i chyba z wzajemnością. Jednak obserwując portal muszę przyznać że jako administrator zrobił dobrą robotę. Uspokoił ambicje i emocje a sam zbyt dużo się nie reklamował. Do tego miał bezcenną pomoc w postaci Astry która wg. mnie jest dobrym duchem tego portalu.

Umówmy się co do jednego. Często pisze się że to portal bez cenzury. Tak nie jest i nigdy nie będzie. Powód jest prosty. Ścierają się tu różne poglądy. Ludzie dostają nerwów a wtedy dzieją się różne dziwne rzeczy. To jedna strona medalu. Druga to fakt że wpis na portalu to też forma propagandy a tam gdzie jest propaganda musi też być jakaś forma cenzury.

My też stosowaliśmy pewne formy cenzury. Każdy administrator to robił. Jedne wpisy trafiały na tzw 1 inne zostawały na prawej stronie. Gdy ktoś trafił na tą prawą stronę to miał małe szanse żeby się z tego wyrwać. A gdy się wyrywał to następował szturm innych którzy pisali wiadomości z pretensjami jak kogoś takiego można promować.

W sumie to myślę że sami sobie jesteście winni. Tu dam przykład Husky. Wszyscy zakwalfikowali go jako trolla i teraz może napisać bardzo dobry wpis a i tak zostanie zjechany bo taką ma opinię. Są inni którzy napiszą byle g...o ale i tak trafią na 1 bo tak wypada.

A wszystko to jest wykładnią pieniądza. Ja za moich czasów dostałem od właściciela pewne przykazania. Po pierwsze mam minimum utrzymać ilość wejść ( najchętniej tą ilość zwięszyć). Mam od chlebodawcy nie wymagać żadnych pieniędzy a wręcz przeciwnie. Gdybym coś dodał to byłoby miło i po trzecie jeśli są usterki albo awarie to mam je naprawiać na własny koszt.

Myślę że podobne warunki pracy miał Repsol choć tego na 100% nie wiem. Nie patrząc na prywatne animozje uważam że zmiana administratora w tej chwili jest błędem chyba że ilość wejść spadła dramatycznie - w co wątię. Pan Opara musi zrozumieć że NEON jest portalem niszowym. Fajnym ale nie dla wszystkich a fenomen AdNowum nie występue codziennie. Repsol prowadził portal na dobrym poziomie i to przez kilka lat i skoro nawet ja - jego adwersarz jestem w stanie to przyznać to może właściciel też powinien się zastanowić!!!

//Sorry za ewentualne błędy //

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Marx
  Czyli jest dobrze , czy żle ?. Skrypt dalej uszkodzony . Czyli jak jest ?. Pozdrowiam .
 • @Repsol 21:48:56
  Obiektywnie. Jeśli miałeś postawione takie warunki jak ja to zrobiłeś maximum tego co mogłeś. Co do technicznej oceny się nigdy nie zgadzaliśmy ale to przecież nie jest podstawa pracy admina. Wg mnie zrobiłeś dobrą robotę. Piszę to ze świadomością że zbytnią sympatią do siebie nie pałaliśmy. Jestem obiektywny.
 • @Marx 8888 21:58:05
  : ))))) No tak zawsze mogło być gorzej . Salute.
 • @Marx 8888 21:58:05
  Swoją drogą Talbot i Husky już pał nawstawiali .Bywaj w domu . :)
 • @Repsol 22:02:02
  Jest dobrze - życzę Ci żeby Ryszard się ogarnął i docenił Twój wkład pracy!!
 • Dziekuje
  Życie toczy się dalej
  Zdrowia
 • @Marx 8888 22:04:43
  Psiak już szczeka , życie Amigo dopada i Ciebie . :)
 • @Marx 8888 22:04:43
  Prawa strona portalu wisi sobie od 8.26 rano , czyli jest OK . Salut :)))
 • @Repsol 22:04:08
  Na początku administrowania chyba Ci palma trochę odbiła, ale wyleczyłeś się z tego (chyba) i na dzień dzisiejszy wg mnie : 5- (minus za Astrę - nie lubię baby; tym bardziej szkoda...)
 • @Mariusz G. 22:39:40
  Rozumiem nie ważna płeć , ważne uczucie ?. :)))))
 • @Repsol 22:32:51
  Co do oceny Huskiego, to fałszywiec, ale to jego tekst o Żorżecie powinien być na 1 . Nie p. Wojtasa, którego teksty i komentarze coraz częściej wskazują na początki dolegliwości o charakterze geriatrycznym.
  Kto własciwie o tym decyduje?
 • @Mariusz G. 22:50:07
  Na teraz właściciel portalu . No ale teraz śpi , podobno ?.
 • Autor
  głosów rozsądku nigdy za wiele

  5*
 • Witaj Marx :)
  " Po prostu mam portal większy niż ten więc interesu w tym co piszę nie mam żadnego."

  Się może pochwal tym portalem, jakiś link może? :)
  A co tam, zasłużyłeś na reklamę :)

  Pozdrawiam

  PS
  i dziękuję za tego "dobrego ducha" :)))
 • @Marx
  Witaj,
  takie zamieszanie na portalu i to bez mojego udziału? ;) Odpalam dzisiaj Neon i widzę odejście admina. Tak jak Ty nie darzę go sympatią, ale pracował tutaj za darmo i za to jakiś tam mój szacunek ma. Astra faktycznie "dobrym duchem portalu" jest, ale to za mało. Portal z opiniotwórczego NE z Łazarzem (który był słono opłacany przez Pana Oparę), stał się niszowym.
  Były ambicje polityczne właściciela, były pieniądze. NE powstał jako wyskocznia do kariery politycznej właściciela, to co teraz plecie "doktór" to brednie. Społeczność portalu chciała pomóc, ponoć na akcjach zostali wydymani.. Wszelkie propozycje zmian skryptu, działań portalu wysuwane przez użytkowników jak i profesjonalistów ja Ty były zbywane, jak i moje pomysły na dobrowolny abonament celowy (czyli składka na konkretną zmianę funkcjonalności skryptu portalu).

  Repsola mi nie żal, ale żal portalu, który praktycznie ukatrupił Rysiu Kangur.. Ponoć zarządzał szpitalami, a portalem nie potrafi : ŻAL.PL

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31