Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 53 komentarze

Urealnienie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja wszystkich postępowych bardzo przepraszam ale szlag mnie trafił i postanowiłem dodać trochę logiki do tej popieprzonej dyskusji.

Zacznijmy od tego że zaczyna się robić prawdziwa paranoja. Dyskutujemy w sumie już nie o tym co jest normalne a co nie ale o tym kto tu będzie rządził my czy oni. My to ta stara gwardia a oni to ci postępowi z pod znaku kolorowej tęczy. Tu warto napisać że takich śmiesznych ludzików sobie na prezydentów miast wybraliście to wasza sprawa ale to zaczyna być groźne. Zauważcie że historia cywilizacji zdecydowała co jest normalne a co nie. Gdyby idee postępowców były słuszne to ludności na ziemi by już nie było. Historia człowieka zakończyłaby się już w pierwszym obrocie. Ja wiem że teraz są inne możliwości techniczne i pewnie coś by się urodziło ale czy macie chęć życia w scenariuszu filmu "Sexmisja"? Powodzenia. Po drugie to z tym feminizmem to też jest troszkę nie tak. Pomijam już klasyczny przykład z szafą i 10 piętrem ale na torach tramwajowych jakoś nie widziałem dużo pań w pomarańczowych kamizelkach, w kopalniach na dole w wypadkach giną same chłopy a z pomysłu komunistów pt. kobieta na traktorze robi się dowcipy do tej pory. Czy to moja wina że Bóg lub jak kto woli ewolucja stworzyły nas inaczej i mnie nie wyrosły narządy do karmienia dzieci za to jestem wyższy i silniejszy niż 90% kobiet w moim wieku? Czy ja chodzę po ulicy z piórami w d..... i tabliczkami że jestem inny? Cholera jestem hetero ale to moja sprawa. Jak któreś z was ma coś do pokazania ( mam tu na myśli d......) to niech robi to przy swoim partnerze - obojętnie jakiej płci ale w domu. Wymyślacie - tak wy tzw. postępowcy - coraz dziwniejsze nazwy żeby siebie nazywać czego efektem jest to że na Facebooku kolarze mają bana bo przez nieszczęście część z ich sprzętu ma nieprawomyślną nazwę. Według waszej skopanej definicji wszystkiemu są winni biali heteroseksualni faceci. To prawdziwa zaraza - i tępicie nas jak tylko możecie. A że niewiele możecie więc za napisanie tego tekstu ryzykuję jedynie że ktoś mnie opluje na tym portalu i to że dostanę torebką w łeb. Za cholerę żadne z was mi nie wytłumaczy że jest więcej niż dwie płcie. Co ....ostatnio się rozmnożyły? Tak samo nikt mnie nie przekona do tego że facet który poobcinał sobie różne części ciała i nażarł się hormonów nagle stał się powabną kobietą - przecież to absurd. Na koniec taki przykład z życia. Na podległym mi terenie nastąpił wybuch co u nas jest dość normalne tyle że ja już rzadko to obserwuje. Normalną procedurą w takich wypadkach jest sprawdzenie terenu i zabezpieczenie miejsca. No ale w bezpośredniej bliskości znajdowała się grupa w której większość stanowiły panie. No i te panie w logicznej - dla siebie - kolejności zajęły się a/ porządkowaniem własnych włosów b/ odzienia a następnie ( bardzo sprawnie - to muszę przyznać) zaczęły ogarniać sytuację. To by było na tyle. Z pozdrowieniami dla tęczowej wsi PSL M

KOMENTARZE

 • Z tym Fb
  to był żart?
  Nie korzystam więc się pytam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:45:22
  Nix - kolega w grupie kolarskiej dał ogłoszenie że potrzebny mu pedał i dostał 2 tyg bana.
 • Są opozycjoniści, jak ja, któremu do głowy nie przyszło wstąpić do jednie
  slusznej partii, ani wpisać się na fujbuka, bo TO JEST TO SAMO, zapis do PZPR i zapis na fujbuka, oportunizm bez względu na sens i szkody moralne i systemowe,

  dlatego od dawna piszę, bez szerszego odzewu, że LGBT jest fragmentem gry na wprowadzenie eugeniki,

  i na to społeczeństwo się godzi,

  jak żaba wolno gotowana.
 • Przepraszam, a o którą dyskusję chodzi?
  „na Facebooku kolarze mają bana bo przez nieszczęście część z ich sprzętu ma nieprawomyślną nazwę.”

  „Nieprawomyślna nazwa”.

  Samo to określenie przyprawia o gęsią skórkę, a jednocześnie wspaniale unaocznia, że celem politycznej poprawności jest nie tylko zamknięcie wszystkim ust, ale przede wszystkim, oduczenie od myślenia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:45:22
  to był żart?
  :)
  .https://www.youtube.com/watch?v=5qfMFs1ygYY

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031