Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
5 postów 74 komentarze

A może by tak szczerze?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam do Was pytanie które może zaboleć

Ok pan Opara napisał swój życiorys i dodał do tego swoje przemyślenia. Cóż może i ja zrobię coś podobnego z tym, że ja nie mam tyle ciekawych rzeczy do opowiadania. Jak pewnie wszyscy wiecie byłem tu na portalu przez pewien czas administratorem. No i tyle oficjalnej historii. Moje historie znali nieliczni. Gienek Sendecki, pan Jeznach, Jarek no i chyba będzie na tyle. No i oczywiście właściciel portalu. Większość życia spędziłem w Norwegii a zawód wykonywałem niezacny, który dał mi możliwość odejścia dość wcześnie na emeryturę, którą spędzam tu w Polsce. Moje przekonania polityczne są na prawo od ściany i to już nie raz artykułowałem. Jeśli ktoś z was uzna, że są to przekonania pro pisowskie to jest idiotą. Pis nie jest partią prawicową. Pis jest częścią układu z Magdalenki, bo jego szef tam był i pod tą zdradą się podpisał tak jak pod tzw. okrągłym stołem. Teraz wracając do mnie jestem członkiem założycielem Anty Media. Tak nas teraz nazywają. Nazw mieliśmy kilka. Na początku byliśmy hakerami. Później walczyliśmy z różnymi web komando. Włamywaliśmy się na strony rządowe żeby zostawić nasz ślad. Rozwaliliśmy parę portali. To był początek. Później pisaliśmy historię Polski taką, jaka była a nie taką jak politycy chcieli żeby była. Udowadnialiśmy, że frakcja puławska i natolińska ma dużo wspólnego z obecną polityką. Dziwne to, ale wydarzenia, które 50 lat temu się odbyły miały swój wpływ na Magdalenkę, okrągły stół i to, co teraz przeżywamy teraz. Nie wierzycie nam? Proszę sprawdźcie nazwiska i koligacje rodzinne. Gwarantuje – zdziwicie się. Dziś część z was myśli, że istnieje tylko jeden wybór albo dwa. Albo poprzecie PiS albo PO albo ci pierwsi albo ci drudzy dadzą wam szczęście. Proszę pomyślcie logicznie. Czemu PO zwalcza i wchłania wszystkie alternatywy na lewo od niej. Czemu PiS zwalcza wszystkie alternatywy na prawo od tej partii? A my? Biedne żuczki bez wyboru będziemy się obijali od ścian i twierdzili, że nie mamy wyboru. Czy tak jest naprawdę? Czy nie mamy wyboru? Od 1989 roku część ludzi mających otwarty umysł widzi, że istnieje prawica. Niestety jest ona cały czas zwalczana i ośmieszana. Istnieje lewica, która w ten sam sposób jest zwalczana i ośmieszana. Czemu? To proste. Post magdalenkowy układ, którego założycielami byli Kiszczak, Jaruzelski, Kuroń, Mazowiecki, Michnik i wielu innych stara się nam wmówić, że istnieją tylko dwie opcje i tylko oni mogą zarabiać na tym układzie. A ja? Ja tylko chcę się was zapytać czy wam to odpowiada.

KOMENTARZE

 • Konfederacja
  Jest na szczęście Konfederacja i na jej kandydatów polecam głosować.
 • Od dawna dokładnie to samo twierdzę.
  Dlatego 5* dla autora. Cały problem w tym, że nie potrafmy się wyrwać z tego zaklętego kręgu dwóch partii okrągłostołowych/magdalenkowych, które w ważnych dla nich sprawach głosują jak jeden mąż, kłócą się w sprawach błahych, ot tak na pokaz, by elektorat elektryzować.
 • @ autor
  Jeśli jesteś taki genialy (o mało co dałem 5), to dlaczego utożsamiałeś się w NEonie z neo-socjalistami takimi jak Gienek Sendecki, pan Jeznach, i Jarek Ruszkiewicz?
  Na wszelki wypadek przypominam słowa Jeznacha: „Jestem dzieckiem socjalizmu, miałem szczęśliwe dzieciństwo i młodość w PRL i mam poglądy lewicowo-narodowe”.- 24.07.2016 22:03
 • @Zdzich 01:37:43
  W.Sz.P. Zdzich. Mam jedną do Pana prośbę. Następnym razem nim Pan napisze coś niech Pan dokładnie przeczyta tekst. Dla jasności - nie napisałem że podzielałem czyjeś poglądy ale że te osoby znały mnie trochę lepiej niż inne. Czy widzi Pan różnice? Czy nadal będzie mi Pan wstawiał pały bo nie doczytał Pan tekstu? Mogę tylko dodać że jeśli chodzi o Jarka to różnie bywało i nie zawsze się zgadzaliśmy co do meritum ale zawsze potrafiliśmy rozmawiać jak cywilizowani ludzie a akurat teraz nasze poglądy chyba są w dużej mierze zgodne. W.Sz.P Zdzich ja już tak mam że nawet jeśli z kimś się ideologicznie nie zgadzam to jeśli jest to osoba inteligentna to z tą osobą z wielką przyjemnością rozmawiam.
  Z wyrazami uszanowania
  M
 • @Marx 8888 02:34:03
  Następnym razem nim Pan napisze coś niech Pan dokładnie przeczyta tekst. Pisalem w czasie przeszlym, a nie terazniejszym.
  Obecnie nie znam Pana stosunkow z w/w socjalistami, ani nawet nie chce znac po tym, co Sz.P. Marx wyrabial jako "częśc układu" z w/w.
  Jestem czlowiekiem wielkiego honoru, .. jak bumerang.
 • @Zdzich 03:16:35
  "część układu" wow a to coś nowego. A czy mogę się dowiedzieć od człowieka wielkiego honoru jaki to był układ? I ile można było na tym zarobić z w/w?
 • Proszę o wyjaśnienie
  Co dzieje się z panem Bogusławem?
 • @Casey 05:11:34
  Cały czas ma problem z oczami.
  Ale idzie ku lepszemu.
 • Mi oczywiście nie odpowiada
  ale jak się rozglądam po sąsiadach, to ich głupota jeszcze mniej mi odpowiada, każdym swoim słowem udowadniają, że demokracja jest bzdurą, zamętem bez sensu,

  nic dziwnego, samowolna egzekucja (samosąd, lincz), to kwintesencja demokracji,

  Przedstawiłeś się jako człowiek, który zarobił u obcych na długie dostatnie życie w Polsce, a teraz żyjąc jak pączek w maśle, będziesz pouczać tych, którzy nie mają co do garnka włożyć, jak mają żyć. Twoja prawicowość to nic innego, jak obrona owoców skurwiałego kapitalistycznego neokolonialnego systemu, który pozwala Ci wywyższać się nad tych biedaków, którzy tu trwali, jak "chłop na placówce". Dla mnie jesteś obcym kolonizatorem, który mając wyższą pozycję ekonomiczną próbuje wylansować jakąś formę społeczeństwa warstwowego, dzieląc ludzi na tych, co potrafią się "obracać w świecie" i robić kasę kosztem innych, i na tych niezaradnych, którzy nie kumają "mafijnych układów", i harują za miskę polewki u tych pierwszych.

  To jest właśnie prawicowość. Brzydzę się nią.
 • @Zawisza Niebieski 01:37:09
  a może tak, 5* za notkę, i 0* za przedstawione poglądy
 • @Zawisza Niebieski 01:37:09
  Dokładnie.W sprawie stacjonowania jankesów (a teraz jeszcze brytoli) są jednomyślni,to samo dotyczy wspierania banderowskiego kraju za rzeką i sprowadzania Ukraińców do Polski,nabierania wody w usta ,gdy trzeba skomentować ustawę 447 i czasami skrytykować Izrael, a także rusofobia ,którą oba te ugrupowania, są przesiąknięte podobnie.
 • "A może by tak szczerze?"
  Jeżeli szczerze - to cała ta tzw. demonkratura - to rodzaj kaftana z długimi rękawami przygotowana przez czarci pomiot - dla ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Czarci pomiot w tzw. demokraturze czuje się jak ryba w wodzie - bo pod siebie ją skroił.
 • @Jwu 08:29:00
  Wiele to przypadków jednomyślności było, Pięknym przykładem prawo do cenzury w Internecie Acta, najpierw jednomyślnie głosili, że w żadnym przypadku nie jest to cenzura, jeszcze na kilka miesięcy przed głosowaniem ministerstwo cyfryzacji taką opinię wydało, później, gdy przeliczono głosy i wyszło, że głosy PiS do niczego nie są potrzebne, parlamentarzyści PiS zagłosowali przeciw i ustami tysięcznych trolli ogłosiło , że oni byli przeciw. Tak się robi wodę z mózgu narodowi głupiemu, co wszystko kupi.
 • @interesariusz z PL 08:24:53
  A czy Tobie coś kiedyś odpowiadało czego sam nie napisałeś? Raczej nie. Jesteś przewidywalny jak to że w tym roku będzie padał deszcz.Nigdy się ze sobą nie zgadzaliśmy więc czemu teraz miało by być inaczej. W ogóle bym Ci nie odpowiadał ale że z wiekiem robisz się chamski więc swoją odpowiedź dostaniesz. Nie wiesz czemu z Polski wyjechałem, w jakim wieku ale wiesz że się dorobiłem i teraz chce sterować tymi co z głodu zrobią wszystko. Co za kretyńskie założenie? Sam to wymyśliłeś? O ile ja znam polską naturę i mentalność to pierwsze co się przebija to niepokorność. Jeśli chce się tu spowodować żeby ktoś poszedł w prawo to najlepiej przekonywać żeby szedł w lewo. Teraz jeśli pozwolisz to zejdę na twój poziom. Może byłbym "chłopem na placówce" gdyby tacy jak ty mnie stąd nie wywalili. Po chamsku wbijasz mi jakiś urojony majątek. Sorry misiu ja byłem urzędnikiem państwowym. Miałem mieszkanie samochód i wypłatę. Zresztą tylko "chłopy na placówce" trwający tu w Polsce, same czerwone komunistyczne ryje potrafiły podorabiać się majątków. W normalnych krajach urzędnik nie zarabia kokosów o które mnie posądzasz. Jeszcze dla twojej info. emerytura to mniej niż wypłata więc krezusem nie jestem. Dla mnie masz twarz gościa kw pięknym mundurku który wręczał mi paszport w jedną stronę. facetem który nie załapał się na pierwszą linię rozbioru kraju i nie otrzymał swoich cukierków w związku z tym opluwa wszystkich których może. Inaczej mówiąc jesteś dla mnie lewacką jaczejką. Elementem który chce żeby było jak było bo wtedy miał wpływy i kasę a teraz ma zero.
  I to by było chyba na tyle jeśli chodzi o dyskusję między nami. Bardzo proszę nie odzywaj się do mnie.
 • @Jwu 08:29:00
  To nie są dwa ugrupowania!! To jest jedno plemię które ze względów pragmatycznych rozdzieliło się na dwa szczepy. Różnią się tylko metodami dochodzenia do celu ale cel mają wspólny. Z resztą ich "różność" to sprawa ostatnich 15 lat. Wcześniej ci różni politycy łapka w łapkę funkcjonowali w jednym i jedynym słusznym układzie.
 • @Marx 8888 napisałeś "Czy nie mamy wyboru?"
  Pewnie nieraz sobie odpowiedziałeś.

  Dzisiejsze komentarze są odpowiedziami naszych rodaków.

  Nie mają wyboru czy nie chcą ponosić odpowiedzialności za swoje wybory?

  Pewnie wielu uważa, że wystarczy , jak po katolickiej spowiedzi, powiedzieć, ze jest mi przykro, że żałuję i wszystko powinno się samo naprawić.

  Albo, ze "ONI' powinni "COŚ" zrobić.

  Bogaty robotnik potrafi gardzić biednym, podobnie jak miliarder gardzi milionerem.

  Zdolny i pracowity nie zauważy wysiłku pracowitego , ale mniej zdolnego.

  Lewica, prawica, konserwatyści, monarchiści... etykietki sprzed wieków mają niby ułatwić zrozumienie współczesności.

  Emocje dyskutujących przykrywają skutecznie miałkość rozważań.

  Odpowiem na pytanie" czy mamy wybór".

  Tak, ja mam.

  Wybieram pomiędzy ludźmi świadomymi i nieświadomymi.

  To jest główna linia podziału w Polsce i winnych krajach.

  Z ludźmi świadomymi swojej godności można współpracować.

  A z nieświadomymi trudno.

  Nigdy nie wiadomo kogo lub co uznają za swojego "bożyszcza, w imieniu, którego będą kraść, mordować lub nawracać.

  Polska Katolicka, Syjonistyczna, Komunistyczna, Liberalna, Laicka...?

  Tak wielu wybiera.

  Mój cel to POLSKA ŚWIADOMA.
 • @Zbigniew Jacniacki 13:01:49
  Muszę przyznać że odpowiedź zaskoczyła mnie na wielki plus. Pisząc tekst opierałem się na pozornym systemie dwuwładzy który rządzi nam i króluje od "zmiany systemu". Zupełnie nie brałem pod uwagę np. elementu świadomości. Dziękuję za zacną podpowiedź, Czasami jesteśmy tak utaplani w tym politycznym błocie że kwestie takie jak świadomość lub zwykła ludzka uczciwość umykają nam z pola widzenia.
 • @Marx 8888 11:32:28
  Wydaje się, że jedno ugrupowanie jest podpięte pod BND(od czasu, kiedy powstawało KLD, czyli początek słynnej transformacji ustrojowej), a drugie pod ? Obydwa ugrupowania jeździły na robocze spotkania do Izraela.
 • @Marx 8888 13:55:19 "Pisząc tekst opierałem się na pozornym systemie dwuwładzy który rządzi nam i króluje od "zmiany systemu""
  To jest właśnie istota naszej sytuacji.
  "pozornym"

  A traktujemy go jako nadrzędny.

  Zmuszamy własną świadomość, aby nie reagowała na fakty ujawniające iluzję "władzy" człowieka nad człowiekiem.

  po latach takiej tresury mamy kikuty świadomości.

  Ten zmysł jest od dziecka pomijany.
  Rozwijamy słuch, węch, dotyk, pamięć ...
  Ćwiczymy umysł.

  O świadomości i jej znaczeniu dowiadujemy się przypadkowo albo nigdy.

  Wygrywają pozornie ideologie, religia lub koryto.

  Może nasz polski problem leży w odrzuceniu dar świadomości?

  Szukamy winnego.

  Niepotrzebnie.

  Jest blisko.

  W każdym z nas.

  ps.

  Miło, ze tak pozytywnie odebrałeś mój komentarz.
 • No to świetnie
  Mamy rzeczywista prawicę, mamy ludzi świadomych...
  Ja bym tylko chciała wiedzieć, jak to się przedkłada na wyzwolenie Polski spod okupacji, czy, jak kto woli, uczynienie z Polski suwerennego państwa?
 • @zbig71 14:17:11
  Ciekawa sprawa. BND postawiła jednoznacznie na jedno ugrupowanie oddając mu do dyspozycji nie tylko pieniądze ale też środki przekazu w postaci prasy. Niemcy grali va bank bo musieli. Gdyby tego nie zrobili to mieniałby kto pilnować ich rozległych interesów w Polsce. Stąd efekt pompowania KLD a później platformy. Jeśli chodzi o PC to proces ten przebiegał inaczej. Od początku PC korzystało z amerykańskiego parasola ochronnego lecz środków dużo nie dostawali bo w mentalności amerykańskiej nic nie jest za darmo. Czyli najpierw trzeba zasłużyć a później się coś dostanie. No ale ponieważ PC a później PiS byli w opozycji więc nie mieli specjalnie jak się wykazać i potwierdzić swoją wartość. Dopiero pierwszy rząd PiS pokazał że jest przydatny i od tej pory więcej rozkazów płynęło z ambasady i więcej gotówki w drugą stronę. Oczywiście ten zagraniczny korytarz finansowy nigdy nie przeszkadzał post magdalenkowej elicie bogacić się na Polakach. To jest jasne.
 • @Marx 8888 17:02:09
  Dokładnie. Natomiast obydwie ekipy latały do Izraela. Co to może w tej sytuacji oznaczać? To, że Żydzi są .....po prostu elastyczni i obstawiają wszystkie możliwe warianty gry. Oraz to, że Niemcom okupacja Polski przez lobby żydowskie nie przeszkadza i nie wchodzi w konflikt z niemieckimi interesami.
 • @Lotna 16:30:05
  Nasza prawdziwa prawica i prawdziwa lewica są poddane niesłychanej presji. Jako organizacje bez mediów nie mają praktycznie jak się bronić. Najlepszym przykładem jest skok wykonany przez PiS na MN. Tak na 100% suwereni nie będziemy jeszcze bardzo długo bo partie głównego ścieku marzą żeby nasprowadzać nam tu całe NATO jakby nie zdając sobie sprawy że art 447 będzie wtedy poparty siłą zbrojną. Z drugiej zaś strony w obiegu są nadal fundusze i ludzie WSI. Trzeba też pamiętać że w latach 90 Polskę praktycznie rozbrojono i wyprzedano obiekty gospodarcze czyli o taką prawdziwą suwerenność będzie bardzo trudno.
 • @zbig71 17:36:21
  Taka mała dygresja która może wytłumaczyć część tego fenomenu. W 1968 roku wyjechało z Polski 18 tys żydów. Część z nich zajmowała bardzo wysokie funkcje w aparacie bezpieczeństwa, wojsku i administracji partyjnej. Zostali jednak ich współpracownicy, znajomi i rodzinna. Ci ludzie wiedzieli o Polsce i układach tu panujących wszystko. Jak to mówi stare przysłowie. Nie jest trudne danie łapówki jeśli wcześniej wiesz komu masz ją dać. Tu charakterystyczne są dwa fakty które powiązane razem dają do myślenia. W 1968 roku część żydów wyjechała do Izraela. W latach 90 twórcy największych afer w 3 RP też wyjechali z Polski do Izraela.
 • @Marx 8888 18:02:43
  To oczywiste...
  W latach 90 była koncepcja rozgrabić, nakraść i uciec...
  Po przyjęciu Polski do UE koncepcja się zmieniła na... doić bez końca...
  Teraz gdy UE i cały zachód się wali, wraca koncepcja...wyrwać jak najwięcej..
  (akta 447) bo nie wiadomo co będzie jutro.
 • @Marx 8888 18:02:43
  Warto pamiętać, że po stanie wojennym nasiliła się aktywność służb izraelskich w PRL na życzenie amerykańskie, wspominał o tym w swojej książce Peter Schweizer, wydanej w Polsce , niestety tytułu nie pamiętam. Nie bez znaczenia jest też KOR i kto tę organizacje zakładał. Znów mamy obstawianie wszystkich gonitw. Ciekawi mnie też niekolizyjność interesów niemieckich i żydowskich. Jasne są intencje polityk historycznych tych państw, my jesteśmy winowajcą zastępczym, a jednym i drugim w to graj. Ale co jeszcze?
 • @Marx 8888 11:16:03
  No cóż, i Ty chcesz zniżyć do mojego poziomu ? Przecież to jest jawnie niemożliwe. Porównaj obie wypowiedzi. Krytykowałem prawicowość, a nie Ciebie, natomiast o Tobie powiedziałem tylko to, do czego sam się przyznałeś.

  Nadal uważam, że Norweg nie powinien nas pouczać, jak mamy żyć. Norweska emerytura też jest pewnie wyższa do tego tysiąca zł, który ma wielu Polaków, ofiarnie budujących kraj.

  Na całe szczęście nie jesteś już administratorem, skoro nagiej prawdy nie odróżniasz od chamstwa, niepokorności od przekorności, itd.

  Wybaczam Ci ten stek obelg, bowiem nie wiesz, co czynisz, i co pleciesz.

  Twoja zmora, czerwony komunistyczny ryj
 • @interesariusz z PL 20:13:09
  Ech!!! Jeden Norweg zabił Szweda Finką. Wielkie śledztwo w całej Skandynawii. A tak do Ciebie, czy bracia Marks znali Engelsa? Jeśli tak, to czy chciałbyś ich za to zrehabilitować?
 • @interesariusz z PL 20:13:09
  Za epitety Cię przepraszam. Tak nie powinno się dyskutować - wybaczy. Dalej jednak podtrzymuje to że jesteś lewakiem i w tym obszarze zdania nie zmienię. Owszem mam być może troszkę więcej pieniędzy ale to czynni mnie lepszym albo gorszym? Podejmij ze mną rywalizację w innym obszarze zamiast stygmatyzować ,bo mam więcej kasy niż ty. Mam dość Twojego negatywizmu dlatego Cię omijam no ale wchodzisz do mnie i mnie krytykujesz to odpowiadam. Taki jest moje prawo.
 • @zbig71 18:56:38
  Służby izraelskie możesz wierzyć lub nie mają bardzo szerokie uprawnienia w Polsce. Czy mam napisać kto im je nadał?
 • @Lotna 16:30:05 """Mamy rzeczywista prawicę, mamy ludzi świadomych..
  Ja bym tylko chciała wiedzieć, jak to się przedkłada na wyzwolenie Polski spod okupacji, czy, jak kto woli, uczynienie z Polski suwerennego państwa?"

  Co oznacza "rzeczywista prawica" w polskiej praktyce politycznej?
  Pracowników sfery budżetowej wyznania katolickiego???
  Humanistów, którzy lansują wolny rynek, ale dla siebie oczekują etatów, dotacji lub grantów...???

  Ludzie świadomi potęgi swojej świadomości wiedzą, że współczesne państwa są suwerenne w takim stopniu , jak suwerenni są ludzie je tworzący.

  Jeżeli nasi rodacy chcą być posłuszni- a chcą, ze względu na strach przed "piekłem"i miłość do narodu wybranego - interesom liderów religijnych, to suwerenność jest ograniczona tym posłuszeństwem.

  Po wielu latach miotania się w działaniach "naprawczych", dostrzegłem, że jedynie sensowna jest praca nad wzrostem własnej świadomości i kolegowanie się z podobnie myślącymi osobami.

  I gdy będzie coraz więcej Polaków kochających własną świadomość, tym mniejsza będzie rola Polaków tresowanych do wielbienia niewolnictwa i prochu, z którego podobno powstali.
  To wytresowanie i ten"proch" jest fundamentem państwa niesuwerennego.
 • @Marx 8888 23:25:59
  Z przyjemnością przeczytam.
 • @Marx 8888 23:23:58
  Sorki, że się wtrącę, ale jest bardzo charakterystyczne to , że wszelkiej maści komuniści zawsze interesowali się cudzymi pieniędzmi. Bo bez rabunku ich nie ma, po prostu.
 • @Zbigniew Jacniacki 13:01:49
  100/100.I dlatego główne media w Polsce dbają o to ,by 90% Polaków żyło w nieświadomości.
 • @Marx 8888 23:23:58
  Stygmatyzacja jest zawarta w samych określeniach - lewactwo, lewica,

  jakoś termin prawak nie jest powszechnie używany, dlaczego ? No właśnie dlatego, że lewak to inwektywa, a prawak nie.

  Nie chodzi o Ciebie. Chodzi o wszystkich tych, co to zbiegli za granicę, a teraz nadużywają prawa do decydowania o naszym losie, bez względu na to, czy wrócili, czy też nadal siedzą za miedzą.

  Ja, podobno lewak, gdybym zbiegł do kapitalistów, z całą pewnością nie odgrywałbym się na pozostawionej tutaj rodzinie i znajomych w ten sposób, abym brał udział w głosowaniu i wybierał im rządzących krajem oprawców.

  Uważam, że kraj byłby w znacznie lepszej kondycji, gdyby ludziom nie namącili w głowach zbiedzy, którzy dostali do ręki tuby w postaci "wolnej europy", czy "głosu ameryki".
 • @zbig71 07:33:00
  Jeśli bez rabunku nie ma kasy, to skąd mają ją prawacy, kapitaliści, antysocjaliści, itd .....?
 • @Zbigniew Jacniacki 00:21:00
  Powszechnie znienawidzona lewica ma to do siebie, że system redystrybucji wprowadza jawnie,

  prawica za wszelką cenę chce utrzymać niejawny system niewolniczy, w którym ludzie o "specyficznych charakterach i podejściu do bliźnich" wykorzystują bliźnich na różne możliwe, bardzo pokrętne sposoby.
 • @interesariusz z PL 08:04:15
  A nie przyszło Ci do głowy, że ją wypracowali? Uczciwie pracując w dzień i w nocy także?
 • @zbig71 07:33:00
  Chodziło mi oczywiście o to , że bez rabunku komuchy ich nie mają
 • @zbig71 08:16:11
  Wypracowali? Wpierw urządziwszy świat tak, aby oni mogli wypracować, a inni nie. Większość tych "wypracowanych" pieniędzy jest zdobyta zgodnie z barbarzyńskim prawem, ale niezgodnie z moralnością, jak również z celowością społeczną i gatunkową.

  W prawicowym systemie nie da się niczego uczciwie "wypracować". Uczciwie, to może można zarobić na michę, a i tak nie do końca, bo przecież owa uczciwa praca przynosi korzyści przestępcom. Przyjęte reguły wymuszają brak uczciwości. Nawet ci, którzy zarabiają własną twórczością, i tak żerują na fobiach gawiedzi. Nie różnią się niczym od tych, którzy oferują narkotyki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031